لوگو Writing Wizard for Kids

Writing Wizard for Kids

تصاویر Writing Wizard for Kidsتصاویر Writing Wizard for Kidsتصاویر Writing Wizard for Kidsتصاویر Writing Wizard for Kidsتصاویر Writing Wizard for Kids

توضیحات


اگر تمایل دارید تا فرزندتان پیش از شروع کلاس های دبستان با حروف و نوشتار انگلیسی آشنایی پیدا کند این نرم افزار مناسب شماست. میتوانید با نصب آی اپس و خرید اشتراک این اپلیکیشن رو در گوشی ایفون خود داشته باشید.

این اپلیکیشن طراحی شده تا به تمام کودکانی که قصد یادگیری زبان دارند کمک کند تا بتوانند بهتر و راحت تر حروف مورد استفاده در زبان را بیاموزند. یک سیستم سرگرم کننده و آموزشی برای بازی و سرگرمی و یادگیری فرزند شما هم اکنون در آی اپس منتشر شده است.

شما میتوانید با خرید اشتراک اپ استور آی اپس این برنامه کاربردی را دانلود کرده و از آن برای آموزش زبان به فرزندتان استفاده کنید.

این نرم افزار به کودکان شما کمک می کند تا به راحتی و بدون هیچ گونه سختی، ساعاتی را در روز به یادگیری شیوه نوشتن بپردازند و بتوانند در زمان کوتاهی بر روی تمامی حروف الفبا مسلط شوند!

مهم نیست فرزند شما چند سال دارد زیرا آموزش های سرگرم کننده ای که در این اپلیکیشن برای کودکان در نظر گرفته شده نظر وی را به خود جلب کرده و همین باعث شوق بیشتر او در یادگیری خواهد شد. در این برنامه نحوه ی نوشتن حروف و بزرگ و کوچک از یکدیگر متمایز شده تا هیچ گونه تداخلی در یادگیری به وجود نیاید.

قابلیت های این برنامه:

آموزش حرفه ای و سرگرم کننده نوشتن حروف الفبا، اعداد و کلمات به زبان انگلیسی

نمایش و اجرای نحوه ی نوشتن درست نامه

توانایی ایجاد لیست کلمات مورد نظر برای کودکان

پشتیبانی از 10 فونت مختلف

بیش از 40 استیکر و جلوه ی صوتی سرگرم کننده برای جذابیت دروس آموزشی برای کودکان

گزینه های مختلف تنظیم فونت ها

گزارشات دقیق در خصوص پیشرفت ها و یادگیری فرزند شما

ردیابی مشکلات آموزش در کودکان نوپا

قابلیت شخصی سازی آموزش ها برای هر کودک

قابلیت استفاده از مداد اپل برای نوشتن با دست

تمرینات سرگرم کننده و جذاب برای کودکان


(شما هم اکنون میتوانید با خرید اشتراک آی‌اپس این برنامه آموزشی $4.99 دلاری را به صورت کاملا رایگان روی گوشی آیفون خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.)


تغییرات نسخه اخیر

Version 4.0! New features include:


• (iPad) New setting for the size of the letters: Size can now be very small, the use of an Apple pencil is recommended for small sizes


• The maximum word length is now 20 characters


• New font (Swiss-German)


• New shapes


• New animation to show the tracing that the child must do


• Updated all fonts for better character spacing


• Optimization of animations for high-end devicesNew settings:


• Choose between the sound of the letter, or the name of the letter, or both


• Option to automatically repeat the drawing of the model


• 5-star mode: parameter to define the drawing speed of the modelAs usual, please send us your feedback and suggestions so we can make the app even better (support@lescapadou.com). Thanks :-)

توسعه دهنده

L'Escapadou