لوگو Wallpapers True 4K & Full HD

Wallpapers True 4K & Full HD

تصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HDتصاویر Wallpapers True 4K & Full HD

توضیحات

اگر شما هم عاشق والپیپرهای با کیفیت و جذاب هستید و دوست دارید تصاویر زیبای طبیعی، انتزاعی و سورئال را برای بک گراند آیفون و آیپد خود داشته باشید، می‌توانید با دانلود برنامه Wallpapers True 4K & Full HD برای آیفون، باکیفیت‌ترین والپیپرها را پیدا کنید و قاب آیفون خود را به همین سادگی تبدیل به یک منظره جذاب کنید و هر لحظه از تماشای آن لذت ببرید.


امکانات و ویژگی‌های Wallpapers True 4K & Full HD:


• انتخاب والپیپر برای iPhone XS Max، iPhone XS، iPhone XR و آیفون 4 به بالا

• انتشار جدیدترین والپیپرها به صورت روزانه

• پیدا کردن تصاویر از طریق دسته بندی‌ها

• استفاده از عکس‌های با کیفیت، متنوع و هنرمندانه

• امکان انتخاب بین عکس‌هایی از مناظر طبیعی و انتزعی


این برنامه از معدود اپلیکیشن‌هایی است که تصاویر خود را از دیگر منابع کپی نمی‌کند و همه عکس‌ها ساخته هنر خودشان است، به همین دلیل شما امکان ندارد بتوانید نظیر این والپیپرها را در سایت و دیگر برنامه‌ها پیدا کنید. پس اگر شما هم دنبال تصاویر خاص و هنرمندانه هستید به شما پیشنهاد می‌کنیم این برنامه را نصب کنید و از والپیپرهای هنرمندانه و کم یاب آن استفاده کنید. اگر شما قببلا از این برنامه استفاده کرده‌اید، می‌توانید با به اشتراک گذاشتن تجربیات خود به دیگر کاربران در انتخاب بهترین اپلیکیشن کمک کنید.


تغییرات نسخه اخیر

- Fixing bugs that appeared in iOS 14.توسعه دهنده

VOLKRAFT