لوگو TimeOfYourLife Multi Stopwatch

TimeOfYourLife Multi Stopwatch

تصاویر TimeOfYourLife Multi Stopwatchتصاویر TimeOfYourLife Multi Stopwatchتصاویر TimeOfYourLife Multi Stopwatchتصاویر TimeOfYourLife Multi Stopwatchتصاویر TimeOfYourLife Multi Stopwatch

توضیحات

تایمر و کورنومتر هوشمند TimeOfYourLife به شما کمک می‌کند که فعالیت‌های مثبت و منفی روزانه خود با استفاده از اپل واچ خود اندازه گیری کنید و زمان خود را به درستی مدیریت کنید. این اپلیکیشن زمان‌هایی که صرف کتاب خواندن، یادگیری، ورزش و یا هر فعالیت مثبت دیگری می‌کنید را اندازه گیری می‌کند و در مقابل آن فعالیت‌های بیهوده را هم در نظر می‌گیرد و در نهایت به مدیریت زمان شما امتیاز می‌دهد.


با استفاده از این اپلیکیشن شما می‌توانید مدیریت زمان خود را در طول سه ماه اخیر روی چارت منظمی مشاهده کنید و برای زمانبندی بهتر در روزهای پیش رو برنامه ریزی کنید.


ویژگی‌های اپلیکیشن TimeOfYourLife:

• جلوگیری از اتلاف وقت

• امکان استفاده از4 تایمر مختلف همزمان

• مناسب کاربران iOS دارای اپل واچ

• امکان مشاهده تاریخچه عملکرد 90 روز اخیر


با استفاده از این برنامه می‌توانید در زندگی روزمره خود عملکرد مفیدتری داشته باشید و از زمان خود به بهترین شکل استفاده کنید. اگر دوست دارید در مسیر توسعه فردی خود با برنامه TimeOfYourLife همراه شوید، می‌توانید همین حالا این اپلیکیشن را از اپ استور آی‌اپس دانلود و نصب کنید و با بهبود زمانبندی سبک زندگی بهتری را برای خود بوجود بیاورید.


تغییرات نسخه اخیر

Fixed edited values from previous days not saving. Minor graphical improvements.

توسعه دهنده

Juicestand Inc