لوگو ++ Tempo - Music Video Maker

++ Tempo - Music Video Maker

تصاویر ++ Tempo - Music Video Makerتصاویر ++ Tempo - Music Video Makerتصاویر ++ Tempo - Music Video Makerتصاویر ++ Tempo - Music Video Maker

توضیحات

** پس از نصب برنامه، گزینه خرید اشتراک (Purchase) و سپس گزینه Cancel را انتخاب کنید. حالا شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ای از امکانات اپلیکیشن بدون محدودیت استفاده نمایید.**
Tempo یک ویرایشگر رایگان موزیک ویدیو با افکت‌های فراوان است. همچنین بهترین برنامه سازنده ویدیو با آهنگ است. به عنوان یک سازنده رایگان موزیک ویدیو، Tempo تم‌های محبوب و زیرنویس‌های ویژه زیادی است؛ همچنین، مجموعه گسترده‌ای از آهنگ‌های متنوع در اختیار شما است. با Tempo به راحتی می‌توانید موسیقی را به ویدئو اضافه کنید، ویدیو را با موسیقی و عکس ویرایش کنید و ویدئوهایی با متن موسیقی خلق کنید. برنامه Tempo را برای ساختن و ویرایش ویدیو برای اینستاگرام دانلود کنید!


1- امکانات خاص

• صدها فیلتر با کیفیت بالا برای پاسخگویی به نیازهای مختلف کاربران؛

• جلوه‌های ویژه‌ای که ویدئوهای شما را منحصر به فرد می کنند؛

• می‌توانید از عکس‌های سری و چندتایی استفاده کنید و فیلترها را آزادانه به دلخواه خود تغییر دهید؛

• استیکرهای شیک چهره؛

• حالت صفحه نمایش عریض؛

• عکس‌ها/فیلم های خلاقانه خود را در فیس‌بوک و اینستاگرام به اشتراک بگذارید.
 1. سازنده موزیک ویدئو و افکت‌ها

  Tempo بهترین ابزارهای ویرایش را برای شما فراهم‌کرده است. شما می‌توانید به سرعت عملیات‌هایی مانند تقسیم‌بندی، برش کادر، ادغام‌‌کردن، معکوس‌سازی (reverse) و چرخش را بر روی کلیپ‌های ویدئویی انجام دهید و به راحتی موسیقی اضافه کنید یا از عکس‌ها و آهنگ‌ها ویدئو بسازید.

  Tempo تعداد زیادی موسیقی رایگان ارائه می‌کند تا به وسیله آنها بتوانید ویدئوی سرگرم‌کننده و محبوبی بسازید. علاوه بر این، شما می‌توانید ویدئو را به قسمت‌های مجزا تقسیم کنید و تصاویری از گالری خود را با ویدئو ادغام کنید. بهترین ویرایشگر موزیک ویدئو با افکت: ویرایش ویدئو با موسیقی و عکس برای اینستاگرام!
 2. برنامه ویرایش ویدئو

  بمنظور رفع نیازهای دیگر شما، Tempo ابزارهای ویرایش ویدئوی کوتاهی را ارائه می‌دهد، می‌توانید ویدیوهای خود را از گالری وارد کنید تا کاملا با موسقی پس‌زمینه همگام شوند. در این ویدئوساز می‌توانید از سبک‌ها و فونت‌های متنوع برای متون خود استفاده کنید.
 3. هوش مصنوعی تولیدکننده آثار هنری

  فناوری هوش مصنوعی در Tempo به سرعت آثار هنری دیجیتال را در چند ثانیه تولید می کند. تمپو طیف گسترده‌ای از تم‌های سبک هنری را برای شما فراهم کرده و شما را به تور لذت بخش دنیای ACG می‌برد!
 4. موسیقی را به ویدیو اضافه کنید.

  همچنین، می‌توانید بوسیله Tempo با تصاویر خود ویدئو بسازید و از طیف گسترده‌ای از موسیقی‌های پس زمینه استفاده کنید؛ بنابراین، همیشه می‌توانید هنگام ساخت ویدئو، موزیک متناسب با آن را پیدا کنید. همچنین می‌توانید موسیقی را به ویدئوهایتان اضافه کنید، ویدیوها را با موسیقی ترکیب کنید و ویدیوها را با موسیقی و عکس‌ها ویرایش کنید.
 5. ویدئو را ذخیره کنید.

  با Tempo می‌توانید خروجی بدون افت کیفیت 720P/1080P HD داشته باشید. این ویدئوساز با کاربری آسان خود به شما کمک می کند تا در چند مرحله از عکس‌ها و آهنگ‌ها ویدئو بسازید و عکس‌ها و کلیپ‌های خود را به ویدئوی دارای موسیقی و جلوه‌های جذاب تبدیل کنید!
 6. ویدئو را به اشتراک بگذارید.

  به راحتی ویدئو را با موسیقی ویرایش کنید و آنها را در فیس‌بوک، یوتیوب، اینستاگرام به اشتراک بگذارید!
Tempo PRO


ما هر هفته یک فیلتر/افکت/استیکر چهره جدید منتشر خواهیم کرد. با عضویت Tempo PRO، می‌توانید از همه آنها به طور نامحدود استفاده کنید. در عین حال، ما امکاناتی را فقط مخصوص مشترکین ارائه خواهیم کرد.


درباره اشتراک


شرایط خدمات اشتراک:

برای دسترسی نامحدود به همه امکانات و محتواهای ارائه شده، اشتراک تهیه کنید. بسته به طرح انتخابی، صورتحساب اشتراک‌ها به صورت ماهانه یا سالانه صادر می‌شود. • پس از تایید خرید و پرداخت، مبلغ در حساب iTunes شما شارژ می‌شود.

 • اشتراک به طور خودکار تمدید می‌شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری غیرفعال شود.

 • حساب iTunes برای تمدید 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری شارژ می شود.

 • می توانید اشتراک خود را مدیریت کرده و با دسترسی به تنظیمات حساب خود پس از خرید، تمدید خودکار را خاموش کنید..

 • در طول دوره اشتراک فعال نمی توانید اشتراک فعلی را لغو کنید.

 • هر بخش استفاده نشده از دوره آزمایشی رایگان، در صورت ارائه، در صورت خرید اشتراک از بین خواهد رفت.

 • تمام داده‌های شخصی تحت شرایط و ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی Tempo اداره می‌شود.


جزئیات بیشتر را می توانید اینجا ببینید:


شرایط استفاده:

http://tempo-rc.vdresource.com/web/h5template/90d9236d-3d05-4d01-9586-82fe4c5e64b3-language=en/dist/index.html


قوانین مربوط به حریم خصوصی

http://tempo-rc.vdresource.com/web/h5template/b79b207a-718e-4b70-9a82-09c89e982c10-language=en/dist/index.html


تغییرات نسخه اخیر


 • New template special effects: video freeze


توسعه دهنده

QuVideo Inc.