لوگو Space Marshals|مارشال فضایی

Space Marshals|مارشال فضایی

تصاویر Space Marshals|مارشال فضاییتصاویر Space Marshals|مارشال فضاییتصاویر Space Marshals|مارشال فضاییتصاویر Space Marshals|مارشال فضایی

توضیحات


یک بازی فوق العاده انیمیشنی برای کاربران ios آی اپس

درباره این بازی:

بازی اسپیس مارشال یک بازی در سبک علمی تخیلی و ماجراجویی در غرب وحشی است که در فضا اتفاق می افتد. در این بازی تاکتیکی شما در نقش یک متخصص هستید که در ماموریت جدیدتان به شکار زندانیان فراری در سیارات دیگر می پردازید که در طی یک اتفاق از زندان فرار کرده اند.

- یک نبرد تاکتیکی

از تمام فضای بازی برای ماجراجویی خود استفاده کنید و از حمله ی دشمنانتان جان سالم به در ببرید. از ابزارهایی مثل سپرهای محافظ، مین های مجاورتی، ابزار حواس پرتی که بازی در اختیار شما قرار داده است به نحو احسن استفاده کنید.

روش بازی خود را با دقت انتخاب کنید؛ دویدن در دل آتش و تیرباران در این بازی بهترین گزینه ای نیست که در اختیار شما قرار داده شده است. از ابزارهایی که در اختیار شما قرار داده شده اند برای حواس پرتی رقیبانتان استفاده کنید و با استفاده از ابزارهای تغییر شکل و قیافه از بازرسی هایی که بر سر راه شما قرار گرفته شده به سادگی عبور کنید.

شما در هر ماموریت تنها می توانید دو اسلحه به همراه داشته باشید و با استفاده از آنها و شات گان ها اسلحه های دیگری که در اختیار دارید زندانیان فراری ای که به دنبالشان هستید را دستگیر کنید .

قابلیت های این بازی:

نمایش بازی با زاویه ی دید دروبین از نمای بالا

داستان اپیزودیک در سه فصل مختلف (با قابلیت دسترسی به تمام فصل ها)

انواع و اقسام سلاح های متنوع

بهینه سازی شده برای آی او اس 8 و گرافیک آهنی

رندر زیبای گرافیکی بازی با کیفیت رتینا

کنترلگر های لمسی MFI با امکانات متنوع

جوایز درون بازی بر اساس عملکرد شما در هر عملیات

قابلیت ذخیره بازی و هیستوری آن در آی کلود

قابل استفاده در زبان های متفاوتی مثل: انگلیسی، اسپانیایی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و …

شما هم اکنون میتوانید با خرید اشتراک آی اپس این بازی $3.99 دلاری را به صورت کاملا رایگان روی گوشی ایفون خود نصب کنید و از آن لذت ببرید.

این بازی پولی به صورت کاملا رایگان در اپ استور ایرانی آی‌اپس منتشر شده تا شما بتوانید بدون پرداخت مبلغی به دلار تنها با خرید اشتراک آن را روی دستگاه های آی او اس خود نصب نمایید.


تغییرات نسخه اخیر

* Support new devices


* Minor fixes

توسعه دهنده

Pixelbite