لوگو Shadow Of Death: Premium Games

Shadow Of Death: Premium Games

تصاویر Shadow Of Death: Premium Gamesتصاویر Shadow Of Death: Premium Gamesتصاویر Shadow Of Death: Premium Gamesتصاویر Shadow Of Death: Premium Gamesتصاویر Shadow Of Death: Premium Games

توضیحات

Shadow Of Death یک بازی آفلاین است که شما در نقش کاراکتر اصلی هستید و ماجراجویی خود را با 4 قهرمان ماکسیموس، مونت، کویین و لونا شروع می‌کنید. در این گیم پلی باید به سمت جلو حرکت کنید و موجودات شروری که در مسیرتان قرار می‌گیرند را با شمشیرهای برنده و سلاح‌های کشنده‌ای که دارید از بین ببرید.

در ابتدای بازی شما در نقش یک جنگجوی ماهر به نام ماکسیموس هستید و به دلیل حادثه‌ای حافظه‌ی خود را از دست داده‌اید و هنگامی که مقداری قوا گرفتید، متوجه می‌شوید که سرزمین Aurora در حال نابودی است و شما تنها کسی هستید که می‌توانید آن را از دست افراد خبیث نجات دهید.

هدف اصلی شما از بین بردن افراد شیطانی است که قصد نابود کردن سرزمین Aurora را دارند و باید تمام تلاش خود را بکنید تا از آسیب رساندن موجودات شرور به مردم به خصوص خانواده‌تان در سرزمین‌تان جلوگیری کنید.


قابلیت‌ها و ویژگی‌های Shadow Of Death:


• گرافیک فوق العاده جذاب

• سلاح‌های متنوع

• وجود 4 قهرمان اصلی

• مبارزات در سبک Hack and Slash

• گیم پلی اکشن و اعتیاد آور

• امکان بازی کردن به صورت آنلاین و آفلاین


اگر سبک اکشن را دوست دارید، بازی سایه‌ی مرگ مناسب شماست. پس همین حالا با دانلود Shadow Of Death: Premium Games برای آیفون، قهرمان مورد علاقه‌ی خود را انتخاب کنید و بر تاریکی‌ها پیروز شوید. با نصب این گیم بدون نیاز به پرداخت 0.99 دلار از آی‌اپس ماجراجویی هیجان انگیزتان را آغاز کرده و موجودات خبیث را تکه تکه کنید!

تغییرات نسخه اخیر

- Fixed payment issues

- Improved performance


Our development team is continually improving the game to deliver the best mobile entertainment. Thank you for playing and we hope you continue to support future updates of Shadow of Death.

توسعه دهنده

Bravestars Technology JSC