لوگو REFACE: face swap videos

REFACE: face swap videos

تصاویر REFACE: face swap videosتصاویر REFACE: face swap videosتصاویر REFACE: face swap videosتصاویر REFACE: face swap videosتصاویر REFACE: face swap videos

توضیحات

اپلیکیشن تغییر چهره Reface معروف‌ترین برنامه تغییر چهره است که با استفاده از آن می‌توانید تصویر خود را جای افراد مشهور بگذارید و از دیدن چهره خود جای در فیلم و سریال‌های معروف لذت ببرید. ریفیس با استفاده از تکنولوژی دیپ فیک عکس شما را با طبیعی‌ترین حالت ممکن روی کاراکترها جایگزین می‌کند. شما قطعا با دیدن چهره خود جای خواننده‌ها و بازیگران مشهور با این سرعت و دقت شگفت زده خواهید شد.


در این برنامه بعد از اسکن کردن صورت می‌توانید با انتخاب ویدیوهای مختلف خواننده‌ها، بازیگران، و افراد مشهور در چند ثانیه چهره خود را جایگزین آن‌ها کنید و ویدیو بدست آمده را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. Reface با کیفیت بالا و کاربری ساده‌ای که دارد قطعا نظرتان را جلب می‌کند وتجربه شیرینی را برایتان بوجود خواهد ‌آورد.


اگر دوست دارید از Reface روی آیفون خود استفاده کنید، هم اکنون می‌توانید این برنامه را از استور آی‌اپس دانلود کنید و در دورهمی‌ها دوستان خود را سرگرم کنید و لحظات متفاوتی داشته باشید.


تغییرات نسخه اخیر

-


توسعه دهنده

NEOCORTEXT, INC.