لوگو PrettyUp - Video Body Editor ++

PrettyUp - Video Body Editor ++

5
تصاویر PrettyUp - Video Body Editor ++تصاویر PrettyUp - Video Body Editor ++تصاویر PrettyUp - Video Body Editor ++

توضیحات

امکانات و ویژگی‌های نسخه آنلاک‌شده:

• تمام ویژگی‌های پولی فعال هستند
PrettyUp یک ویرایشگر فوق‌العاده صورت و بدن برای فیلم‌ها و عکس‌ها است. ما می‌توانیم به شما کمک کنیم تا در سلفی‌های دوست‌داشتنی خود، صورتتان را رتوش کنید، پوست را صاف و نرم کنید و بدن را تغییر شکل دهید. بیایید و از این دوربین مخصوصی عکاسی فشن و زیبایی، برای ویرایش بی عیب و نقص ویدئوهای سلفی خود و ساختن و ویرایش ویدئوهای زنده ولاگ خود استفاده کنید. شما با استفاده از این برنامه، می‌توانید به صورت همزمان عکس و فیلم ویرایش کنید. آیا هنوز هم از اینکه دوربین شما را در بهترین حالت خود ضبط نمی‌کند و یا باعث به هم ریختن ابعاد و زوایای صورت شما می‌شود، اذیت می‌شوید؟ Prettyup این مشکل را برطرف می‌کند و زیبایی را به لحظات با ارزش شما بازمی‌گرداند.


ویرایشگر بدن در ویدئو


-تغییر شکل بدن: باریک و لاغر. ابزارهای قدرتمند روتوش و تغییر شکل بدن

-کمر خود را باریک کنید و به راحتی کمر باریک و اندام عالی داشته باشید. ویرایش آسان و روان شکل بدن.

تقویت کننده بدن: پاهای بلندتر و ورزیده. در ویدئوها شما را قدبلندتر می‌کند و پاهای شما مانند پاهای مدل‌ها خواهد شد. • شما را لاغرتر نشان می‌دهد و کمک می‌کند تا پوست بدن را ترمیم کنید ئ صاف و نرم نشان دهید. برنامه‌ای فوق‌العاده برای ویرایش بدن و چهره در ویدئو است.


رتوش صورت • ویرایشگر ویدئویی چهره به شما کمک می‌کند تا در سلفی خود چهره‌ای زیبا و درخشان داشته باشید. ویرایشگر ویدئویی چهره با استفاده آسان.

 • تغییرات صورت به شکلی که طبیعی و عادی به نظر برسد: به راحتی صورت را باریک کنید و فک قوی برای خود بسازید.

 • کوچک‌سازی صورت: صورت خود را باریک‌تر کنید. ویدیوی خود را با استفاده از مبدل ویدئویی ما دریافت کنید. شکل صورت خود را ویرایش کنید و آن را صاف کنید.

 • ویرایشگر عالی بینی و ابرو چشم های درشت برای لیفت صورت تا شما را زیبا کند.

  -لب های حجیم‌تر چندین فیلتر چهره منتظر شما هستند تا آن‌ها را در این ویرایشگر سلفی جادویی امتحان کنید.


دوربین زیبایی چهره


ترمیم‌کننده صورت به شما کمک می کند تا تمام مشکلات صورت را برطرف کنید: از بین بردن آکنه و صاف کردن صورت. ابزار صاف کننده صورت همچنین، برای داشتن پوستی صاف و درخشان در عکس‌ها و ویدئوها به شما کمک می‌کند. • با سفید‌کننده دندان و از بین‌برنده لکه‌ها به ویدئوهای زیبای خود روشنی ببخشید. به راحتی صورتی جوان‌تر داشته باشید. ویرایشگر فوق‌العاده لبخند منتظر شماست.

  بهبود دهنده صورت: چین و چروک ها، کیسه چشم و بینی را از بین ببرید تا صورت صاف‌تر شود؛ صورت خود را روتوش کنید؛ آرایش خود را روشن ‌تر کنید؛ رنگ و روشنایی پوست خود را در عکس و حتی در ویدئوی زنده تغییر دهید.


ویرایشگر فیلتر ویدیو • فیلترهای متنوع صورت فیلتر زیبایی پرطرفدار ویدیوهای شما را زیر و رو می‌کند. بیش از 60 سبک متفاوت فیلترهای صورت: سلفی، Ins، Retro، Artistic... فیلترها و ابزارهای بیشتری برای سلفی در راه است...

 • ابزارهای کاربردی برای بهبود ویدیوهای شما. از ابزارهای ویرایش پیشرفته برای جذاب کردن ویدیوهای خود لذت ببرید.


هم اکنون این برنامه ویرایشگر فوق‌العاده را امتحان کنید. PrettyUp به شما کمک می کند تا ویدیوهای سلفی و وبلاگ را روتوش کنید.


اگرچه زندگی پر از مسائل پیش پا افتاده و مشکلات است، در ساختن بهترین خاطرات با PrettyUp تردید نکنید و زندگی ایده آل خود را در آغوش بگیرید. یادتان باشد؛ شما برای زیبایی به دنیا آمده‌اید. ما نیازی به پیروی از ایده‌‌آل‌های کسی نداریم؛ زیرا زیبایی چیزی است که نمی توان آن را استاندارد کرد. همه اشکال بدن بی عیب و نقص هستند.


اشتراک: • با VIP می توانید برای به روز رسانی منابع جدید و دسترسی نامحدود به تمام محتوا مشترک شوید.

  بسته به طرح انتخابی، صورتحساب اشتراک‌ها به صورت ماهانه یا سالانه صادر می‌شود. روش دیگر یک طرح پرداخت یک بار در دسترس است.

 • پس از تایید خرید و پرداخت، مبلغ در حساب iTunes شما شارژ می‌شود.

 • اشتراک به طور خودکار تمدید می‌شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری غیرفعال شود.

 • حساب برای تمدید ظرف 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری به هزینه بسته انتخابی (بسته ماهانه یا سالانه) شارژ می شود.

 • کاربر می‌تواند اشتراک‌ها را مدیریت کند؛ همچنین، می‌توان تمدید خودکار را با رفتن به تنظیمات حساب کاربری پس از خرید غیرفعال کرد.

 • لغو اشتراک فعلی در طول دوره اشتراک فعال مجاز نیست.

 • در صورتی که دوره آزمایشی ارائه شده باشد، در صورتی که بخشی از آن استفاده نشود، هنگام خرید اشتراک از بین خواهد رفت.


قوانین مربوط به حریم خصوصی

https://www.floatcamellia.com/privacy.html

شرایط استفاده

https://www.floatcamellia.com/agreement.html


تغییرات نسخه اخیر
توسعه دهنده

立亚 林