لوگو Plague Inc.

Plague Inc.

5
تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.تصاویر Plague Inc.

توضیحات

فکر میکنید بتونید کل دنیارو مبتلا به یه ویرووس کنید؟ این یه بازی پولی 0.99$ استراتژیک و ترسناکه که توی آی اپس منتشر شده و شما تنها با خرید اشتراک میتونید به صورت کاملا رایگان اون رو دانلود کنید.
بیماری ای که شما به وجود آورده اید به بیمار شماره صفر انتقال داده شده و او را مبتلا کرده؛ حالا وظیفه شما در بازی انتشار سریع این بیماری مهلک و کشنده در جهان و نابودی بشریت است!!!
یک بازی با گیم پلی جذاب و جدید که از صفر تا صد مراحل آن در کنترل شماست و قابلیت اجرا روی دستگاه های آی او اس، آیفون و آیپد را نیز دارد. Plague Inc یک بازی در ژانر استراتژیک بوده که دریچه جدیدی به روی بازی های موبایلی باز کرده است.
شما باید تلاش کنید تا تعداد افراد مبتلا به این بیماری های کشنده افزایش پیدا کند و دنیای را به سمت نابودی بکشانید! از هر روشی که می توانید، استفاده کنید تا ابتلای انسان ها به ویروس ها افزایش پیدا کند و در نتیجه، بیماریها و مرگ و میر بیشتر شود.
شما میتوانید به آمار دقیقی از مبتلایان و افراد سالم که در قسمت Analytic قرار داده شده است دسترسی داشته باشید و با توجه به این قسمت استراتژی بازی خود را معین کنید. نباید فراموش کنید که در این بازی تنها قوی ترین ها زنده خواهند ماند.
این بازی با بیش از 50.000.000 میلیون دانلود در مجله ها و روزنامه های مطرح دنیا مثل نیویورک تایمز، گاردین و اکونومیست از آن نام برده شده و مقاله های زیادی درباره استراتژی عجیب و جدید آن منتشر شده است.

قابلیت های این بازی:
گرافیک عالی و رابط کاربری بسیار مناسب
پر از جزئیات و بسیار نزدیک به واقعیت جهان با استفاده از هوش مصنوعی پیشرفته
راهنمایی های جامع و فراگیر داخل بازی بسیار کارآمد
12 نوع بیماری متفاوت با استراتژی های گوناگون برای بقا
قابلیت سیو بازی تا مرحله ای که پیش رفته اید
5 کشور برای شیوع بیماری در اختیار دارید و هزاران هزار راه برای نابودی بشریت
آپدیت های جذاب و پر از قابلیت های جدید
زبان های قابل استفاده در این بازی: انگلیسی، آلمانی، اسپانیایی، برزیلی، پرتغالی، ایتالیایی، فرانسوی، ژاپنی، کره ای، چینی و روسی.
با دانلود اپ استور ای اپس و خرید اشتراک میتونید این بازی جذاب رو به صورت کاملا رایگان روی دستگاه های ios خودتون دانلود کنید.


تغییرات نسخه اخیر

Mutation 17 - The Fake News update


From wild conspiracy theories to election campaign mudslinging, we now live in a post-fact world where falsehoods and misinformation can spread just like a disease.


With help from professional fact checking organisations like ‘Full Fact’ in the UK and ‘Politifact’ in the USA - we’ve designed a radically different scenario which lets you create your very own Fake News story and deceive the world with it.


Choose your type of misinformation, decide a motive and then select who started it and who gets the blame then use a variety of modern tools and psychological tricks to go viral!


Check out www.fullfact.org and www.politifact.com to find and expose bad information.


Hotfix 1.17.2 - Localised the Fake News government actions and fixed a few bugs

Hotfix 1.17.3 - Fixed pie chart image and rare crash in Portuguese

Hotfix 1.17.4 - Small core simulation tweaks

توسعه دهنده

Ndemic Creations