لوگو PAC-MAN Party Royale

PAC-MAN Party Royale

تصاویر PAC-MAN Party Royaleتصاویر PAC-MAN Party Royaleتصاویر PAC-MAN Party Royaleتصاویر PAC-MAN Party Royaleتصاویر PAC-MAN Party Royale

توضیحات

مطمئنا همه شما با بازی خاطره انگیز پک من آشنا هستید، این بازی در ابتدا روی کنسول‌های بازی قدیمی مثل سگا، آتاری و میکرو معروف شد، اما امروزه می‌توانید نسخه به روزتر آن را یعنی PAC-MAN Party Royale که از دسته بازی‌های معروف اپل آرکید است، تجربه کنید. در این بازی شما دوباره با همان گیم پلی روبرو هستید، با این تفاوت که دیگر فضای بازی حالت پیکسلی و قدیمی را ندارد و فضای بازی بسیار هیجان انگیزتر و جذاب‌تر است.


می‌توان گفت در این گیم پلی، پک من بسیار پیشرفت کرده و طراحی گرافیک حرفه‌ای و جذاب آن، هیجان بازی را دوچندان کرده است. در پارتی رویال پک من شما باز هم مثل قدیم باید از دست ارواح سرگردان فرار کنید و دانه‌های در مسیر را بخورید. اگر شما هم دوست دارید پک من را به شیوه متفاوتی تجربه کنید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا دانلود بازی PAC-MAN Party Royale برای آیفون، این بازی جذاب را تجربه کنید!

تغییرات نسخه اخیر

NEW WAVE OF FUN IN THIS UPDATE:


- PLAY WITH 2 NEW POWERUPS: L.A.S.E.R. and ELECTRIC FIELD


- A new enemy enters the maze: ITCHY, a Ghost spreading funny negative effects.


- For now, ITCHY only inverts your controls, but who knows what's next?


- 15 new mazes added to your playlist


- Temporary immunity when coming back to PAC-MAN shape. So you can't get killed immediatly after having eaten another opponent.


- Pac-Man players who didn't get the Power-Up pellet can't eat other Ghosts anymore."

توسعه دهنده

BANDAI NAMCO Entertainment Inc.