لوگو Oxford English Dictionary 2018

Oxford English Dictionary 2018

تصاویر Oxford English Dictionary 2018تصاویر Oxford English Dictionary 2018تصاویر Oxford English Dictionary 2018تصاویر Oxford English Dictionary 2018تصاویر Oxford English Dictionary 2018تصاویر Oxford English Dictionary 2018

توضیحات

این اپلیکیشن یک فرهنگ لغت جامع و کامل که دائما در حال گسترش و بهبود است. این اپلیکیشن یک دیکشنری انگلیسی به انگلیسی می باشد که شما می توانید آن را هم اکنون از آی اپس دانلود و استفاده کنید. آکسفورد دیکشنری یکی از بهترین اپلیکیشن های آموزش زبان انگلیسی است که شما میتوانید در گوشی خود داشته باشید. به راحتی توضیحات بیش از هزاران کلمه را مشاهده کنید و به اطلاعات مورد نظر خود یک دسترسی کامل داشته باشید. قابلیت های مختلف و متنوعی در لیست این اپ دیده می شود که شاید بتوان یکی از مهم ترین آن ها را تلفظ صوتی دقیق بیش از 75 هزار لغت رایج و نادر دانست که کمک می کند، سطح آگاهی و توانایی مکالمه خود را در زبان انگلیسی افزایش دهید. بر خلاف نسخه کاغذی این کتاب، برای یافتن یک لغت نیاز به جست و جوی طولانی مدت ندارید و تنها کافیست کلمه مد نظرتان را در قسمت جستجوی این برنامه بنویسید تا نتیجه آن در کوتاه ترین زمان ممکن به شما نمایش داده شود.

- قابلیت جستجو از طریق دوربین گوشی شما، تنها کافی است دوربین گوشی خود را روی کلمه یا جمله ایی که معنی آن را نمیدانید بگیرید تا دیکشنری آکسفورد آن را برای شما معنا کند.

- به روز بودن تمامی اطلاعات دقیقا مانند نسخه اصلی دیکشنری

- دسترسی به جدیدترین لغات با بیش از 350 هزار کلمه، عبارت و معنی

- هزاران معنی و مفهوم جدید به دست آمده طی تحقیقات گسترده

- ترجمه کلمات با دیگر برنامه تنها با یک بار لمس صفحه نمایش

- 75 هزار تلفظ صوتی از کلمات رایج و نادر

- تابع جست و جو برای یافتن سریع تر لغات مورد نظر خود

- سیستم جست و جوی صوتی کلمات!

- نمایش فهرستی از لغات اخیر جست و جو شده


تغییرات نسخه اخیر

• Bug fixes and performance improvementsتوسعه دهنده

MobiSystems, Inc.