لوگو Mojo - Insta Story Editor

Mojo - Insta Story Editor

تصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editorتصاویر Mojo - Insta Story Editor

توضیحات

برنامه ساخت استوری اینستاگرام Mojo اپلیکیشنی است که با آن می‌توانید ویدیوهای 15 ثانیه‌ای جذابی برای اینستاگرام خود درست کنید. امکاناتی که این برنامه در اختیار شما گذاشته است، به شما کمک می‌کند تا در کمترین زمان بتوانید بهترین و خلاقانه‌ترین استوری‌ها را طراحی کنید و آن‌ها را در صفحه خود به اشتراک بگذارید.


در این برنامه شما می‌توانید از غالب‌ها و نمونه‌های آماده استفاده کنید و بعد از اعمال تغییرات دلخواه، آن‌ها را به اشتراک بگذارید. در این برنامه شما هم این امکان را دارید تا هم استوری‌های متحرک و ویدیویی بسازید، هم عکس‌های ثابت. شما برای طراحی هر کدام از آن‌ها می‌توانید ابزارها و نمونه‌های متفاوت استفاده کنید.


امکانات و ویژگی‌های برنامه Mojo - Insta Story Editor:


• اضافه کرد متن با فونت و استایل‌های متفاوت

• اضافه کردن آهنگ به ویدیوها

• تنظیم سایز استوری

• استفاده از تمپلیت‌های متنوع

• به اشتراک گذاری مستقیم در اینستاگرام


این برنامه یک اپلیکیشن کاربردی و مناسب برای کاربران اینستاگرام است و شما می‌توانید با استفاده از آن استوری‌های جذاب و متفاوتی بسازید و دوستان خود را در فضای مجازی حیرت زده کنید. هم اکنون می‌توانید با دانلود برنامه Mojo برای آیفون، از این ابزار کاربردی برای ساخت استوری‌ اینستاگرام استفاده کنید. اگر شما هم قبلا از این برنامه استفاده کرده‌اید، می‌توانید تجربیات خود را درباره کاربری آن با ما درمیان بگذارید و با نوشتن نظرات خود درباره این اپلیکیشن، به کاربران دیگر در انتخاب برنامه‌های مورد نظرشان کمک کنید.


تغییرات نسخه اخیر

- New templates: check them out in the "What's new" section


- We added new text styles


- Saved stories with videos could have a white frame at beginning, we fixed that


- We solved performance issues that could happen when importing high-resolution logos


- We fixed a lot of other issuesFind us on Instagram: @mojo.video

توسعه دهنده

Archery Inc.