لوگو LEGO® MINDSTORMS® Commander

LEGO® MINDSTORMS® Commander

تصاویر LEGO® MINDSTORMS® Commanderتصاویر LEGO® MINDSTORMS® Commanderتصاویر LEGO® MINDSTORMS® Commanderتصاویر LEGO® MINDSTORMS® Commanderتصاویر LEGO® MINDSTORMS® Commander

توضیحات

Robot Commander برنامه رسمی فرمان LEGO MINDSTORMS است. Robot Commander از طریق بلوتوث به آجر هوشمند EV3 متصل می شود. این اپلیکیشن آسان برای استفاده به شما امکان می دهد با ربات های EV3 خود حتی بدون اتصال به کامپیوتر تعامل داشته باشید که این یعنی شما می‌توانید بلافاصله با ربات‌های خود بازی کنید و سرگرم شوید. این برنامه از ربات‌های EV3RSTORM، R3PTAR، TRACK3R، SPIK3R و GRIPP3R پشتیبانی می‌کند. با نرم افزار کنترل صوتی یکپارچه می‌توانید به EV3RSTORM فرمان حرکت دهید. با تکان دادن مچ دست، R3PTAR با حرکات مار کبری ضربه می‌زند. با انگشت شست خود این امکان را دارید که مسیرهای TRACK3R را کنترل کنید و با استفاده از ابزارهای قابل تعویص راه خود هموار نمایید. شما می‌توانید پنجه‌های ربات SPIK3R را کنترل کرده و جوی استیک را حرکت دهید. با GRIPP3R با جوی استیک این قابلیت را دارید که آن را به سمت هدف مورد نظرتان هدایت کرده و کالا را بردارید و به مقصد ببرید.


علاوه بر بازی کردن با 5 ربات EV3، این امکان را دارید که دستورات خود را با استفاده از ویجت یکپارچه «Create & Command your own robots» در برنامه ایجاد کنید. اگر شما روبات‌هایی که در بالا ذکر شد را دارید، حتما با دانلود برنامه LEGO MINDSTORMS Commander برای آیفون می‌توانید کنترل آن‌ها را به دست بگیرید و لذت ببرید.

تغییرات نسخه اخیر

-

توسعه دهنده

LEGO