لوگو Layton: Curious Village in HD

Layton: Curious Village in HD

تصاویر Layton: Curious Village in HDتصاویر Layton: Curious Village in HDتصاویر Layton: Curious Village in HD

توضیحات

داستان از آنجایی شروع می شود که پروفسور لیتون، یک نجیب زاده واقعی انگلیسی و باستان شناس مشهور، در پاسخ به درخواست بیوه یک بارون ثروتمند، به همراه شاگردش، لوک، به محله دورافتاده سنت میستر می‌روند. وصیت نامه بارون نشان می‌دهد که گنج خانواده، سیب طلایی، در جایی در دهکده پنهان شده است و هرکس آن را پیدا کند، کل املاک راینهولد را به ارث خواهد برد. پروفسور و لوک باید شهر را برای سرنخ‌هایی که به میراث گرانبها منتهی می‌شود جستجو کنند.


به دلیل سبک هنری متمایز با جلوه‌های دنیای قدیم، شخصیت‌های عجیب و غریب بازی فورا جان می‌گیرند. بخش‌های کلیدی داستان با جزئیات فوق‌العاده توسط صحنه‌های متحرک با کیفیت HD بازگو می‌شوند. موسیقی اصلی بازی، که حال و هوای جهان Layton را به خوبی نشان می‌دهد، همیشه در پس‌زمینه در حال پخش است.


همچنین، بازی دارای پازل‌هایی است که آکیرا تاگو، نویسنده کتاب «آتاما نو تایسو» خلق کرده است. پروفسور لیتون و اهالی کنجکاو دهکده، بیش از 100 بازی فکری از جمله پازل‌های اسلایدی، پازل‌های چوب کبریتی و حتی سؤالات موشکافانه‌ای را برای به چالش کشیدن مهارت‌های مشاهده، منطق و تفکر انتقادی بازیکنان را گرد هم می‌آورند. همچنین، بازیکنان به جای انتخاب چالش‌ها از فهرست، پازل‌ها را از طریق گفتگو با روستاییان یا بررسی محیط اطراف خود کشف می‌کنند.


اگر شما هم عاشق معماهای سخت و چالش‌برانگیز هستید، Professor Layton and the Curious Village مناسب شما است!


ویژگی‌های بازی:


• اولین قسمت از سری Layton

• دارای بیش از 100 پازل، طراحی شده توسط آکیرا تاگو، که در مسیر حل پرونده با آنها روبرو خواهید شد.

• جدید! دارای انیمیشن‌های انحصاری که جای دیگری منتشر نشده‌اند.

• تمامی اجزای بازی با کیفیت بالای HD طراحی شده‌اند.

• مینی گیم‌های جذاب؛ از جمله: جمع‌آوری ابزارها و تکه‌های یک نقاشی مرموز و همچنین تعقیب شخصیت‌های جانبی

• پخش آفلاین پس از دانلود اولیه


این بازی به زبان های انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی و اسپانیایی قابل بازی است.  • به سیستم عامل 8.0 یا بالاتر نیاز دارد (iPhone 4S و iPad 2 یا جدیدتر)


تغییرات نسخه اخیر

-Bug fixes


توسعه دهنده

Level-5 Inc.