لوگو Home Fitness Workout by GetFit

Home Fitness Workout by GetFit

تصاویر Home Fitness Workout by GetFitتصاویر Home Fitness Workout by GetFitتصاویر Home Fitness Workout by GetFitتصاویر Home Fitness Workout by GetFitتصاویر Home Fitness Workout by GetFitتصاویر Home Fitness Workout by GetFit

توضیحات

کاهش وزن و تناسب اندام همیشه یکی از چالش برانگیزترین اهداف زندگی افراد مختلف بوده و به همین دلیل بسیاری از افراد همیشه سعی می‌کنند با ورزش و تغذیه مناسب به وزن دلخواه خود برسند. اما ممکن است شما به دلایل مختلف امکان رفتن به باشگاه را نداشته باشید ولی این بدین معنا نیست که نمی‌توانید برنامه ورزشی خود را پیش ببرید. در این مسیر برای رسیدن به وزن دلخواه خود می‌توانید از برنامه Home Fitness workout برای کاهش وزن استفاده کنید.


با برنامه Home Fitness گوشی آیفون خود را تبدیل به مربی ورزشی کنید و هر روز با حرکات متناسب خود تمرین و ورزش کنید. و یا با مدیریت برنامه غذایی خود همه چیز را زیر نظر داشته باشید.


امکانات و ویژگی‌های برنامه Home Fitness Workout:


• برنامه ورزشی متناسب همراه با ویدیو

• دارای چالش‌های روزانه ورزشی

• مدیریت و برنامه ریزی وعده‌های غذایی

• نمودارهای گرافیکی پروسه پیشرفت و عملکرد


اگر به سلامتی خود اهمیت می‌دهید و ورزش و کاهش وزن هم یکی از اهدافتان محسوب می‌شود، همین حالا با دانلود و نصب نسخه iOS برنامه Home Fitness workout از اپ استور آی‌اپس، این مسیر را به بهترین شکل ممکن شروع کنید.

تغییرات نسخه اخیر

-

توسعه دهنده

GetFit Apps