لوگو  + Font Candy Photo & Text Editor

+ Font Candy Photo & Text Editor

تصاویر  + Font Candy Photo & Text Editorتصاویر  + Font Candy Photo & Text Editorتصاویر  + Font Candy Photo & Text Editorتصاویر  + Font Candy Photo & Text Editorتصاویر  + Font Candy Photo & Text Editor

توضیحات

برنامه عکس نوشته ساز برای ایفون بسیار زیاد است که یکی از پرطرفدارترین آن‌ها Font Candy Photo & Text Editor به حساب می‌آید. شما با نصب این برنامه می‌توانید از فیلترهای باکیفیت، فونت‌های جذاب و المان‌های کاربردی آن برای ایجاد تغییر در تصاویر خود استفاده کنید. یکی از بارزترین ویژگی‌های این نرم افزار، ادیتور حرفه‌ای متن است. شما می‌توانید به متون خود انیمیشن اضافه کنید و یا اگر دوست داشته باشید زاویه قرار گیری آن‌ها را تغییر دهید و جلوه‌ای متفاوت در عکس خود ایجاد کنید. با وجود قابلیت Mask که این برنامه در اختیار شما قرار داده است، به راحتی می‌توانید نوشته‌ و تصاویر را به شیوه متفاوت و جذابی در عکس قرار دهید و لذت ببرید.


امکانات و ویژگی‌های برنامه Font Candy Photo & Text Editor:


• بیش از 45 فوت جذاب

• امکان ویرایش متن حرفه‌ای

• تنظیم رنگ و نور

• امکان ادیت مجدد با ذخیره پروژه در برنامه

• اضافه کردن انیمیشن به نوشته‌ها

• به اشتراک گذاری با دوستان خود در شبکه‌های اجتماعی

• استفاده از قابلیت maske برای تصاویر و نوشته‌ها


اگر شما هم دوست دارید یک برنامه عکس نوشته ساز برای iOS استفاده کنید، ما به شما دانلود برنامه Font Candy Photo & Text Editor برای آیفون را پیشنهاد می‌کنیم. این برنامه با ابزارهایی که در اختیارتان قرار داده، این امکان را به شما می‌دهد تا با خلاقیت، عکس نوشته‌های جذاب و متفاوتی بسازید و لذت ببرید.

تغییرات نسخه اخیر

Hello Font-addicts!The bad news: we discovered that we had a bug in the app.The good news: we fixed the bug!What’s good on your side? Share your latest news and best artworks with #fontcandyapp, we can’t wait to see them!

توسعه دهنده

Easy Tiger Apps, LLC.