لوگو Feelca T

Feelca T

تصاویر Feelca Tتصاویر Feelca Tتصاویر Feelca Tتصاویر Feelca Tتصاویر Feelca T

توضیحات

لحظه های سرنوشت ساز و مهم زندگیتان را مانند عکاس های حرفه ای ثبت کنید؛ تنها کافی است اپلیکیشن فیلکا تی را نصب کنید و با استفاده از آن لحظات زیبای خود را برای همیشه ماندگار کنید. اکسپوژر فیلم خود را بین 24 یا 36 انتخاب کنید و عکس بگیرید تا کیفیت واقعی عکاسی با دوربین را تجربه کنید.

این اپلیکیشن همچنین تجربه کامل استفاده از فیلم دوربین و عکاسی با آن را تا مرحله ظهور را برای شما فراهم میکند. فیلکا عمق بیشتری به عکس های شما میدهد. فیلم های شما برنامه ریزی شده و مرتب هستند و شما میتوانید به هرکدام نامی کوتاه دهید و در حالت پولاروید زیر عکس هایتان متن اضافه کنید و با دوستانتان به اشتراک بگذارید.

این اپلیکیشن با داشتن رابط کاربری ساده و کاربردی کاربران زیادی را در دنیا جذب خود کرده است. زوم دستی این اپلیکیشن و عکاسی از سوژه مورد نظرتان با نور انتخابی خودتان از دیگر قابلیت های این اپلیکیشن میباشد. ممکن است عکس هایتان بلرزد یا زوم درست و مورد نظر شما را نداشته باشد اما زیبایی های خاص خودشان را دارند.

عکس های وینتیج و قدیمی بگیرید و در شبکه های اجتماعی با دوستانتان به اشتراک بگذارید.  • روی دکمه شاتر را لمس کنید تا عکس بگیرید.

  • به عکستان اسم بدهید یا توضیحاتی در زیر آن اضافه کنید.

  • خاطرات زیبای خود را با پیامی کوتاه به اشتراک بگذارید.


تغییرات نسخه اخیر


  • iOS 13 Support


توسعه دهنده

IDEAMP Co.,Ltd.