لوگو Dog Training & Clicker by Dogo

Dog Training & Clicker by Dogo

تصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogoتصاویر Dog Training & Clicker by Dogo

توضیحات

اگر شما هم دوست دارید به سگ خود آموزش دهید و او را تعلیم و تربیت کنید، قطعا برنامه‌ی Dog Training & Clicker by Dogo می‌تواند بسیار کمک کند. بیش از 100 تمرین و بازی که سگ‌تان را سرگرم می‌کند. در این برنامه شما با پلی کردن صدای کلیکر می‌توانید با سگ خود ارتباط برقرار کنید و او را آموزش دهید، اگر پت شما ناشنوا است، می‌توانید به جای صدای کلیکر از نور چراغ قوه استفاده کنید.


امکانات و ویژگی‌های برنامه‌ی Dog Training & Clicker by Dogo:


• بیش از 100 بازی و آموزش

• دریافت فیدبک از متخصصان

• ارتباط با مربیان تخصصی

• به اشتراک گذاری تصاویر سگ خود

• شرکت در چالش‌های هفتگی


در این برنامه می‌توانید از متخصصین این حوزه فیدبک بگیرید، برای این کار کافیست ویدیویی از سگ خود بگیرید و آن را برای مربیان این اپلیکیشن ارسال کنید. اگر شما هم دوست دارید به سگ خود آموزش دهید، ما دانلود برنامه‌ی Dog Training & Clicker by Dogo برای آیفون را پیشنهاد می‌کنیم. این نرم افزار حرفه‌ای قطعا به شما کمک می‌کند تا به خوبی در این مسیر قدم بردارید.

تغییرات نسخه اخیر

-


توسعه دهنده

Dogo App UG