لوگو Caria: Menopause & Midlife

Caria: Menopause & Midlife

تصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlifeتصاویر Caria: Menopause & Midlife

توضیحات

Caria به بانوانی که در آستانه یائسگی هستند کمک میکند تا زندگی سالم‌تری داشته باشند و بدون ترس و استرس پا در دوران یائسگی بگذارند. با این برنامه بانوان می‌توانند علائم و نشانه‌های خود را در زیر نظر بگیرند و با توجه به آن‌ اهداف روزانه خود را در برنامه وارد کنند.

این برنامه با تکیه بر روش‌های معتبری چون روانشناسی رفتار درمانی، هیپنوتیزم، تغذیه درمانی، آگاهی ذهن و تناسب اندام در مسیر سلامت بانوان در دوره‌ی یائسگی قدم گذاشته است و می‌تواند راهنمای بسیار مناسبی برای بانوانی که نزدیک به این دوره هستند و یا در حال سپری آن هستند، باشد.

امکانات و ویژگی‌های اپلیکیشن Caria:

• امکان وارد کردن فعالیت‌ها و اهداف روزانه

• چک کردن وارد کردن علائم روزانه

• تکمیل اهداف روزانه و کسب امتیاز

• امکان مشارکت در گروه‌ها و انجمن‌ها

• دریافت دستور غذایی‌های مناسب از متخصصین تغذیه

• امکان شرکت در دوره‌های مختلف برای مدیریت وضعیت خود

• مشاهده محصولات و درمان‌های پیشنهادی Caria

• دسترسی به برنامه‌های ضبط شده توسط متخصصین (با تهیه اشتراک)


تا به امروز این برنامه تمام تلاش خود را کرده‌ تا بتواند بهترین خدمات را به بانوان سراسر دنیا ارائه دهد و کمک کند تا همگان این مسیر را بدون استرس و به بهترین شکل طی کنند. اگر شما هم از بانوان نزدیک به دوره‌ی یائسگی هستید، می‌توانید این برنامه را بدون نیاز به اپل آیدی از آی‌اپس دانلود و نصب کنید تا این دوره‌ی پرچالش را بدون دردسر پشت سر بگذارید.


تغییرات نسخه اخیر

- Unlock hundreds of audio guides, recipes, and resources to manage your symptoms and optimize your health and wellness during menopause


- Explore product and treatment recommendations vetted by the Caria Community


- Share and learn from the experiences of thousands of women on Caria through Discussions


- New feature: Now you can track your period and cycle day under Insights!


- Fixed bug impairing premium user experience.

توسعه دهنده

Chorus Health Inc.