لوگو Beatleap ++

Beatleap ++

تصاویر Beatleap ++تصاویر Beatleap ++تصاویر Beatleap ++تصاویر Beatleap ++تصاویر Beatleap ++تصاویر Beatleap ++تصاویر Beatleap ++

توضیحات

پس از نصب برنامه، گزینه خرید اشتراک (Purchase) و سپس گزینه Cancel را انتخاب کنید. حالا شما می‌توانید بدون نیاز به پرداخت هزینه‌ای از امکانات اپلیکیشن بدون محدودیت استفاده نمایید.
کاری که می‌توان با Beatleap انجام داد، ورای ویرایش ویدئوی معمولی است. ما اینجا هستیم تا کار فوق‌العاده زمان‌بر ویرایش ویدیو را با تنها چند ضربه کوچک انگشت ممکن کنیم. از طریق تعاملات زنده و یک تجربه ویرایش جالب، بازی شروع می‌شود - و تنها شما مقصد نهایی را تعیین می‌کنید.


فرقی ندارد که در حال ساخت ویدئوی آموزشی بعدی خود باشید و یا در حال بومرنگ ساختن از آخرین سفر خود باشید؛ ما ریتم زندگی شما را به ویدیو پیوند می‌زنیم و برای اولین بار این کار را با رابط کاربری شهودی و کاربردی تجربه خواهید کرد.


این ویرایش ویدیویی با موسیقی هم‌گام است؛ صدایی که انتخاب می‌کنید لحظات مناسب برای افکت‌ها، سبک‌ها، کاهش سرعت ویدیو یا افزایش سرعت آن را تعیین می‌کند. Beatleap تجربه ویرایش ویدیویی جدید و قدرتمندی را ارائه می‌کند و سطح آنچه که خلق می‌کنید را بالاتر می‌برد.


طی چند ثانیه، ویدیوهای جذاب و به یاد‌ماندنی و لحظات مورد علاقه خود را به روشی خلاقانه از نوع تولید کنید و آنها را حفظ کنید.


دیگر برای مرتب‌سازی و یافتن بهترین کلیپ‌ها مشکلی ندارید - شما آنچه را که می‌خواهید نشان دهید انتخاب می‌کنید، آن را با موسیقی انتخابی خود وارد می‌کنید، و ما آن را با هم ترکیب می‌کنیم. ویدیویی یک پله سطح بالاتر از آنچه تصور می‌کردید تولید می‌شود، که داستان شما را بازگو می‌کند و موارد خنده‌دار، ماجراجویانه، و همه چیزهایی که در این بین وجود دارند را شال می‌شود. پس منتظر چه هستید؟ کلیپ بعدی شما منتظر است


ویدیوها را بدون زحمت با موسیقی هم‌گام کنید.


هر محتوایی که می‌خواهید در ویدئ باشد را انتخاب کنید؛ محدودیتی وجود ندارد.

-هم‌زمان که ویدئوی شما در حال هم‌گام‌سازی با ضرب موسیقی است، می‌توانید زنده شدن آن را مشاهده کنید.  • جلوه‌های متنوع را امتحان کنید.


خاطرات خود را فراموش نشدنی کنید.  • ویدیوهای باورنکردنی را تنها با چند ضربه ایجاد کنید - بدون نیاز به تجربه ویرایش!

  • بهترین لحظات زندگی خود را به ویدیوهایی تبدیل کنید که هرگز نمی خواهید دست از تماشایشان بردارید.

  • مستقیماً از طریق تلفن خود در دنیای ویرایش ویدیویی قدرتمند غوطه‌ور شوید.

  • از خلق ویدئهای عجیب و غریب لذت ببرید!


با استفاده از فیلترهای متنوع، سبک ویدئو را مشخص کنید و آن را تزئین کنید.  • با فیلتر انتخابی خود، از VCR و Glitch گرفته تا فیلم، ریزه‌کاری‌های نهایی را اضافه کنید.

  • به هدف شگفت زده کردن مخاطبین خود، نور ویدئو را تقویت کنید.

  • کاوش و آزمایش کنید - هیچ محدودیتی برای ترکیب افکت‌ها و سبک‌هایی که می‌توانید استفاده کنید وجود ندارد.


تغییرات نسخه اخیر
توسعه دهنده

Lightricks Ltd.