لوگو BattleSky Brigade: Harpooner

BattleSky Brigade: Harpooner

دریافت
تصاویر BattleSky Brigade: Harpoonerتصاویر BattleSky Brigade: Harpoonerتصاویر BattleSky Brigade: Harpoonerتصاویر BattleSky Brigade: Harpoonerتصاویر BattleSky Brigade: Harpooner

توضیحات

در بازی جنگ آسمانی - BattleSky Brigade: Harpooner، شما در آسمان هستید و چیزهای زیادی در هوا معلق است، از سکه‌های طلا و امتیازات گرفته تا پرندگانی که در مسیر پرواز می‌کنند. شما باید سعی‌کنید هر چیزی سرراهتان است را با شوتری که دارید، بزنید و امتیازات خود را بالا ببرید. در این بازی شما گاهی برای جمع آوری سکه‌ها می‌توانید از یک تور ماهیگری استفاده کنید تا سریع‌تر این کار را انجام دهید. این بازی اپل آرکید، گیم پلی بسیار ساده و جذابی دارد که ممکن است ساعت‌ها شما را درگیر خود ‌کند. اگر شما هم این سبک بازی‌ها را می‌پسندید، می‌توانید همین حالا با دانلود بازی BattleSky Brigade برای آیفون، یک گیم پلی کلاسیک و ساده را تجربه کنید.

تغییرات نسخه اخیر

New areas added.Yee-shun & Skywing Championships - new regular areas unlocked roughly midgame.The Maelstrom - endless challenge mode.Balance Changes - Some weapons are unlocked earlier, and effects & damage tweaked.

توسعه دهنده

BattleBrew