لوگو Art of War: Legions ++

Art of War: Legions ++

تصاویر Art of War: Legions ++تصاویر Art of War: Legions ++تصاویر Art of War: Legions ++تصاویر Art of War: Legions ++تصاویر Art of War: Legions ++

توضیحات

امکانات و ویژگی‌های نسخه آنلاک‌شده:

• عضویت ViP باز است

یک بازی خنده دار با حجم عظیمی از نبردهای دیدنی. شما فرماندهی خواهید بود که لژیون های ارتش های کوچک را رهبری می کند. چالش‌های سطوح مختلف را بپذیرید و دریافت پاداش‌های اضافی از وظایف جایزه را فراموش نکنید! این ارتش شماست، شما مسئول هستید. • 【نبردهای هیجان انگیز】 نبرد بیشتر شبیه یک رقص واقعی جنگ است. امیدوارم بتوانید یک فرمانده باشکوه شوید و لذت زیادی ببرید.


*【وظایف انعام اضافی】 وقتی به سطح 14 رسیدید، این وظایف فضلی جالب باز می‌شوند. اما توجه داشته باشید که برخی از آنها واقعاً دشوار هستند.


*【به‌روزرسانی‌های منظم】 ما یک تیم جوان هستیم، اما همیشه تلاش می‌کنیم تا تجربه بازی شما را بهبود بخشیم و بازی را به زمان‌کشی باورنکردنی تبدیل کنیم. واقعاً از دریافت بازخورد از شما خوشحالیم. اگر مشکل یا سؤالی در مورد بازی دارید، می‌توانید پاسخ را در سؤالات متداول ما بیابید. می توانید سوالات متداول ما را در بخش راهنمای تنظیمات درون بازی یا از طریق این لینک بیابید: http://www.armyneedyou.com/support/faq


اشتراک عضویت VIP: • می توانید برای عضویت VIP مشترک شوید، هر روز 150 سنگ قیمتی + 5000 سکه به شما می دهد و گزینه شتاب زمان نبرد را باز می کند.

 • عضویت VIP دارای سه گزینه مدت زمان است: در هر هفته، در ماه و در سال. 1. اشتراک هفتگی 6.99 دلار هزینه دارد و پس از 3 روز از دوره آزمایشی رایگان شروع می شود.

 2. اشتراک ماهانه 9.99 دلار هزینه دارد و پس از 3 روز از دوره آزمایشی رایگان شروع می شود.

 3. اشتراک سالانه 99.99 دلار هزینه دارد و پس از 3 روز از دوره آزمایشی رایگان شروع می شود. • پرداخت خواهد شد به حساب iTunes در تایید خرید شارژ.

 • شما می توانید از ویژگی های برتر برای مدت زمان اشتراک استفاده کنید.

 • اشتراک به طور خودکار با همان قیمت تمدید می شود مگر اینکه تمدید خودکار حداقل 24 ساعت قبل از پایان دوره جاری خاموش شود.

 • اشتراک ها توسط کاربر قابل مدیریت است و پس از خرید، تمدید خودکار ممکن است در تنظیمات حساب iTunes کاربر خاموش شود.

 • لغو دوره اشتراک فعلی مجاز نیست.

 • می توانید اشتراک را در طول دوره آزمایشی رایگان از طریق تنظیمات اشتراک از طریق حساب iTunes خود لغو کنید. این کار باید 24 ساعت قبل از پایان دوره آزمایشی انجام شود تا از پرداخت هزینه جلوگیری شود. لطفاً برای اطلاعات بیشتر به https://support.apple.com/HT202039 مراجعه کنید.


سیاست حفظ حریم خصوصی و شرایط استفاده ما: http://www.artofwarios.com/privacy.html


ما واقعا خوشحالیم که هر گونه بازخوردی از شما دریافت می کنیم. اگر مشکل یا سؤالی در مورد بازی دارید، می‌توانید پاسخ را در سؤالات متداول ما بیابید. می توانید سوالات متداول ما را در بخش راهنمای تنظیمات درون بازی یا از طریق این لینک بیابید: http://www.armyneedyou.com/support/faq


ما را دنبال کنید: 1. اختلاف - https://discord.com/invite/artofwar

 2. فیس بوک - https://www.facebook.com/GameAoW/

 3. توییتر - https://twitter.com/GameAoW

 4. اینستاگرام - https://www.instagram.com/artofwar_legions/


وقت خوبی برای شما آرزو می کنم، فرمانده!


تغییرات نسخه اخیر
توسعه دهنده

Art of War: Legions