لوگو وایرال‌شو

وایرال‌شو

تصاویر وایرال‌شوتصاویر وایرال‌شوتصاویر وایرال‌شوتصاویر وایرال‌شوتصاویر وایرال‌شو

توضیحات

دنیای چالش های هیجان انگیز


تو چالش ها شرکت کن، وایرال شو و درآمد کسب کن


اپلیکیشن وایرال شو یک شبکه اجتماعی چالشی، رقابتیه که کاربران میتونن با ارسال محتوا در چالش های تعیین شده بصورت زنده شرکت کنن و با تولید ویدئو، عکس و یا متن سطح محتوای تولیدی خودشونو نسبت به دیگران محک بزنن و برای خودشون درآمدزایی بکنند. علاوه بر شرکت در چالش ها وایرال شو یک شبکه اجتماعی هم هست که افراد خلاق میتونن ارزش های خودشون را در زمینه ی تولید محتوا نشون داده و جایگاه اجتماعی، حرفه ای و هنری خودشون رو ارتقا بدن.


چطوری تو چالش ها شرکت کنم؟


فقط کافیه چالشی که دوست داری رو انتخاب کنی ، در رابطه با موضوع چالش یک ویدئو، عکس و یا متن توی اپلیکیشن آپلود کنی و تا میتونی رای جمع کنی.


اگر دوست داشتی تو چالش ها شرکت کنی و وایرال شی جالبه بدونی که ... :


1. باتولید محتوای با کیفیت و شرکت کردن تو چالش ها، دعوت کردن دوستان، رای گرفتن و رای دادن، جلب نظر داوران، فعالیت مفید و مستمر و خیلی کارای دیگه تو وایرال شو میتونید امتیاز، سکه ، الماس و دست آورد جمع کنید تا علاوه بر درآمدزایی سطح کاربری تون رو بالا ببرید و از کلی امکانات ویژه بهره ببرید.


2. موضوع چالش ها برگزیده ای از نظرات شما و اتاق فکر ماست، پس تا میتونید به ما ایده بدید


3. برای بالا بردن هیجان و ایجاد فضای رقابتی عادلانه، هر چالش یک زمان بخصوص برای بارگذاری محتوا و یک زمان بخصوص برای رای گیری داره.


4. در دوره رای گیری که محتوا ها به عموم کاربران نمایش داده میشن، با رصد کردن جایگاه خودتون با دیگران هیجان و استرس به اوج میرسه ، بطوری که باید زحمت بکشی تا برنده بشی.


5. هر چالش تو چند لیگ برگزار میشه تا تازه کارا با همدیگه و حرفه ای ها هم با همدیگه رقابت کنن، حتما قبل از شرکت کردن شرایط هر لیگ رو بخونید.


7. لطفا شرایط و قوانین بخوانید و رعایت کنید.


هدفمون پیشرفت روز به روزه، پس کمی و کاستی های ما رو فعلا بپذیرید


امیدواریم که از وایرال شو خوشتون بیاد و ازشرکت کردن تو چالش ها و کسب درآمد لذت ببرید.


وایرال شو، وایرالشو، وایرال ، viral sho , viral , viralsho

تغییرات نسخه اخیر

-حل مشکلات

-بهینه‌سازی

توسعه دهنده

وایرال شو