لوگو همیشه | Hamisheh

همیشه | Hamisheh

5
تصاویر همیشه | Hamishehتصاویر همیشه | Hamishehتصاویر همیشه | Hamishehتصاویر همیشه | Hamisheh

توضیحات

اپلیکیشن همیشه پلتفرمی برای ارتقای سبک زندگی شماست. ما با دوره های ورزشی مختلفی در رشته های مختلف این ضمانت را به شما خواهیم داد که با توجه به علاقه و توان جسمانی خود، بی شک خواهید توانست تا دوره ی مناسب خودتان را پیدا کنید و به قول مربی های همیشه به بهترین خودتان برسید.

فارغ از دوره های ورزشی مختلف، در همیشه ما با آیتم های آشپزی تحت عنوان بشقاب با شما هستیم. در بشقاب همیشه ما قصد داریم تا قبل از هر چیزی ترس درونی از آشپزی را در شما از بین ببریم تا با یکدیگر غذایی درست کنیم که هم در سریع ترین زمان ممکن تهیه بشه و هم سالم و تازه باشه . غذاهایی که انرژی کاملی برای یک روز پر نشاط رو به شما بدهد.

البته همیشه به این جا خلاصه نمی شود . ما کلی آیتم دیگر هم برای شما تهیه کرده ایم که از بین آن ها می توانیم به مشاوره های مختلفی که در همیشه داریم تحت عنوان کیلینیک .اشاره کنیم .

شما همچنین می توانید از موزیک پلیر همیشه استفاده کنید و با شنید کلی آهنگ پر انرژی حسابی روحیه خود را بالا ببرید .

با بیش از صد جلسه و ویدیو مختلف و کلی ویژگی های دیگر ما در همیشه، کنار شما هستیم تا بتوانید با هم یک حس خوب را تمدید کنیم .

شما گرفتن اشتراک در اپلیکیشن همیشه می توانید از تمام این محتوا های موجود به همراه کلی اتفاق خوب دیگر که در آینده برای شما ترتیب داده ایم برخوردار شوید .


تغییرات نسخه اخیر

چه چیز جدیدی برای شما تدارک دیده ایم :

-در این نسخه ما تغییراتی در قسمت دسته بندی های محتواهای خود ایجاد کرده ایم . حالا دسترسی به محتوا برای شما راحت تر می شود .

- به لحاظ بصری تغییراتی به وجود آمده

- باگ های موجود بر طرف شده .

توسعه دهنده

هوتن مکری