لوگو همراه بانک سپه (حکمت سابق)

همراه بانک سپه (حکمت سابق)

5
تصاویر همراه بانک سپه (حکمت سابق)تصاویر همراه بانک سپه (حکمت سابق)تصاویر همراه بانک سپه (حکمت سابق)تصاویر همراه بانک سپه (حکمت سابق)

توضیحات

مراه بانک سپه، خدمات بانکی را به آسانی و با استفاده از فناوری‌های جدید ارائه می‌دهد. در این نسخه، با استفاده از فناوری QR CODE، انتقال وجه به آسانی انجام می‌شود «انتقال آسان». همچنین خدمات مبتنی بر کارت در صفحه اول نرم افزار، برای تمامی دارندگان کارت سپه قابل استفاده است. با «پرداخت آسان» شما می‌توانید وجه خرید را بدون استفاده از فیزیک کارت پرداخت نمایید.


برای استفاده از خدمات داخل سامانه فقط کافی است که به یکی از شعب بانک سپه در سراسر کشور مراجعه نموده و نسبت فعال کردن حساب کاربری و دریافت نام کاربری و رمز ورود اقدام نمایید.


این برنامه شامل خدمات زیر است:

- ارائه خدمات بدون نیاز به ورود به حساب کاربری

- پرداخت آسان

- انتقال آسان

- پرداخت قبوض با بارکد خوان

- استفاده از سنسورهای بیومتریک برای ورود همچون اثر انگشت

- انتقال کارت به کارت شتابی

- اسکن کارت برای شناسایی شماره کارت با استفاده از OCR


فایل راهنمای همراه‌ بانک را از لینک زیر دریافت کنید:

https://acc.ebanksepah.ir/mobile/Tutorials/MobileBank-Help.pdf


در صورتی که در استفاده از همراه‌ بانک سپه به مشکلی برخورد کردید، می‌توانید با شماره 1557 تماس بگیرید یا اطلاعات گوشی (مدل گوشی، نسخه سیستم‌عامل و ...) را به همراه اسکرین‌شات صفحه‌ی همراه‌ بانک به آدرس it@banksepah.ir ارسال نمایید.

شماره تماس و آدرس ایمیل اعلامی کانال ارتباطی ما به شما می‌باشد. اگر ضعفی در برنامه مشاهده می‌کنید که مانع استفاده شما از برنامه است، از طریق این کانال به ما منتقل کنید.

تغییرات نسخه اخیر

.

توسعه دهنده

بانک سپه