لوگو نی نام

نی نام

تصاویر نی نامتصاویر نی نامتصاویر نی نامتصاویر نی نامتصاویر نی نام

توضیحات

به آسانی و بسیار راحت بهترین نام را برای نوزاد عزیز خود انتخاب کنید!

نی نام بیش از 5000 نام تاریخی و جدید را با معنی، ریشه، سیلاب و شاخص تیپ شخصیتی به شما ارائه می‌دهد. یک ویژگی شگفت انگیز برای کمک به شما در انتخاب نام مناسب برای کودکتان با توجه به روحیه‌ی شما و همسرتان که اختصاصی نی نام است!


ویژگی‌های عمده:  • بیش از 5000 نام پسرانه و دخترانه

  • نام‌هایی از بهترین تمدن‌ها مانند آریایی، زرتشتی، فارسی، آشوری، پهلوی، ارمنی، ترکمنی، ترکی، رومی، سانسکریت، عبری، عربی، یونانی، فرانسوی، کردی و هندی

  • با استفاده از فیلترهای پیشرفته‌ی ارائه شده در برنامه، اسم (های) مورد علاقه خود را سریع پیدا کنید

  • مقالات بسیار مفید علمی و قابل اعتماد در مورد بهداشت و مراقبت‌های بارداری و بایدها و نبایدهای مراقبت از نوزاد

  • و برای اولین بار، قابلیت "پیشنهاد نام خودکار"!


پیشنهاد نام خودکار:

نی نام یک قابلیت منحصر به فرد به نام "پیشنهاد نام خودکار" را در اختیار شما قرار می‌دهد. این ویژگی بر اساس نام و خلق و خوی شما و همسرتان، به کمک هوش مصنوعی و بر اساس یافته‌های علمی در بحث روانشناسی شخصیتی، مناسب‌ترین نا‌م‌ها را برای نوزاد شما پیشنهاد می‌دهد!

این اسامی پیشنهادی همچنین با اسم شما هم آوایی نیز دارند و این، ویژگی اصلی و توانایی عمده‌ی نی نام است که آن را منحصر به فرد، هیجان انگیز و با ارزش می‌کند!


نی نام نتیجه‌ی سال‌ها تحقیق در زمینه‌ی علوم زبان شناسی و تاریخچه‌ی نامگذاری در تمدن‌هاست که هم اکنون به صورت رایگان در دسترس شما قرار دارد. آن را دانلود و نصب کنید و تا آخر عمر، از اسمی که نی نام برای فرزندتان انتخاب کرده است لذت ببرید!


تغییرات نسخه اخیر

رفع برخی مشکلات


توسعه دهنده

جواد طالب الحق