لوگو مانیار

مانیار

تصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیارتصاویر مانیار

توضیحات

توضیحات


مانیار، انتقال وجه امن به سادگی ارسال یک پیام


مانیار یک شبکه‌اجتماعی‌مالی است. هدف مانیار ارائه روشی آسان و امن برای پرداخت و دریافت پول به صورت فردی و گروهی است. در مانیار می‌توانید در کنار پرداخت‌های مالی، به راحتی با دیگران گفتگو کنید.


مدیریت هزینه‌های گروهی با دُنگ مانیار


در جمع ها و گروه‌های دوستانه، مانیار، یار و همراه شماست. زمانی که در یک سفر یا رستوران مادرخرج بوده‌اید و یا زمانی که بخواهید برای کادو تولد دوستانتان پول جمع آوری کنید، می‌توانید حساب‌کتاب‌هایتان را به مانیار بسپارید. مدیریت هزینه‌های گروهی کار سختی نیست، چون همه محاسبات را مانیار برایتان انجام می‌دهد. کافی است در گروه‌های دنگی، هزینه‌ها را وارد ‌کنید. هزینه‌ها به صورت اتوماتیک بین اعضا تقسیم می‌شود و هر یک از اعضای گروه، با مشاهده مبلغ بدهکاری خود به راحتی از طریق کیف پول مانیار و یا درگاه بانکی بدهی خود را پرداخت می‌کند.


درخواست‌وجه


برای درخواست‌وجه از افراد، نیازی به ارسال شماره کارتتان نیست. کافی است از طریق مانیار، برای مخاطبتان یک درخواست‌وجه ارسال کنید. اگر مخاطب شما برنامه مانیار را داشته باشد، به راحتی از طریق برنامه پرداخت می‌کند و در صورتی که برنامه مانیار را نداشته باشد، پیامی حاوی لینک درگاه، از طریق پیامک ارسال می‌شود و می‌تواند از طریق درگاه بانک، درخواست شما را پرداخت نماید. برای دریافت قسط در صندوق‌های قرض‌الحسنه خانوادگی، جمع‌آوری شارژ ساختمان و خیلی از موضوعات دیگر، درخواست وجه مانیار، در کنار شماست.


پرداخت‌وجه


برای پرداخت‌وجه به دوستان خود، نیازی به داشتن شماره کارت آن­ها نیست. کافی است که از لیست مخاطبین داخل برنامه، با انتخاب مخاطب و وارد کردن مبلغ و موضوع پرداخت، به راحتی پرداخت خود را انجام دهید. برای پرداخت، می‌توانید از موجودی کیف پول و یا اتصال به درگاه بانکی استفاده کنید.


مانیاری‌های اطراف من


در صورتی که مجوز دسترسی به مکان را برای مانیار فعال کنید، می‌توانید از طریق نقشه داخل برنامه، افرادی را که در اطراف شما برنامه مانیار را دارند، مشاهده کرده و با آنها تعاملات مالی داشته باشید.


تغییرات نسخه اخیر


  • افزودن امکان خرید شارژ همه اپراتورها

  • افزودن امکان خرید بسته اینترنت همه اپراتورها

  • افزودن پرداخت عوارض طرح ترافیک تهران

  • افزودن امکان پرداخت عوارض جاده ای

  • رفع برخی ایرادات جزئی


توسعه دهنده

مانیار