لوگو مارال‌کیش

مارال‌کیش

تصاویر مارال‌کیشتصاویر مارال‌کیشتصاویر مارال‌کیش

توضیحات

فروشگاه اینترنتی مارال کیش یک سایت فروش اینترنتی کالا در ایران است. گروه‏‏‌های مختلف کالا مانند موبایل و لوازم جانبی موبایل، کالای دیجیتال، لوازم خانگی، ابزارهای برقی دستی و کارگاهی، سیستم های نظارتی تصویری، کالا پزشکی، لوازم آرایشی و بهداشتی، سیسمونی و قطعات یدکی خودرو و سرگرمی با تنوعی بی‌نظیر در فروشگاه اینترنتی مارال کیش عرضه می‏‏‏‌شوند. کاربران و مشتریان فروشگاه اینترنتی مارال کیش می‏‏‌توانند با حق انتخابی بسیار بالا و با دریافت اطلاعاتی کامل برای انتخاب درست کالای مورد نظر خود، وب سایت فروشگاه اینترنتی مارال کیش را بررسی کنند و با حداکثر اطمینان کالای خود را انتخاب و خرید کنند. همواره بهترین انتخاب و بهترین خدمات، شایسته مشتریان فروشگاه اینترنتی مارال کیش است.


فروشگاه اینترنتی مارال کیش با ارائه طیف گسترده‏‌ای از معتبرترین برندها در گروه‌‏های مختلف و با همکاری نزدیک با وارد‏کنندگان و توزیع‏ کنندگان اصلی این کالاها در ایران، تلاش می‏‌کند تا نیازهای متفاوت مشتریان با کاربری‏‌های متفاوت آنان را برآورده سازد. ارائه قیمت‏‌های کاملا رقابتی و مناسب، همراه با کیفیت مطلوب خدمات پس از فروش از اولویت‏‌های فروشگاه اینترنتی مارال کیش محسوب می‌شود. فروشگاه اینترنتی مارال کیش با درک اهمیت این موضوع برای مشتریان خود و با بکارگیری نهایت توان و ابزارهای در دسترس در تعاملات خود با تامین‏ کنندگان، می‏‏‌کوشد امکان ارائه پایین‏‏‌ترین قیمت‏‏‌ها و بهترین خدمات را فراهم آورد.

خریداران از سراسر ایران می توانند به سادگی به صدها هزار کالا از برندهای متنوع دسترسی داشته باشند. همچنین تامین کنندگان می توانند از سرتاسر کشور، محصولات خود را جهت عرضه به مشتریان از طریق فروشگاه اینترنتی مارال کیش به ایشان معرفی نمایند. فروشگاه اینترنتی مارال کیش اقدام به خرید و انبار کردن حجم زیادی از کالا نمی کند بلکه با ایجاد بستری مناسب برای تامین کنندگان و وارد کنندگان امکان فروش و نمایش محصولات مختلف را فراهم می آورد و هر روز در تلاش برای کسب رضایت مشتری و مصرف کننده نهایی ست.


تغییرات نسخه اخیر

تغیر لوگو و بهینه سازی


توسعه دهنده

پروفی شاپ