لوگو لیوم | شبکه اجتماعی و سلامت دخترانه

لیوم | شبکه اجتماعی و سلامت دخترانه

تصاویر لیوم | شبکه اجتماعی و سلامت دخترانهتصاویر لیوم | شبکه اجتماعی و سلامت دخترانهتصاویر لیوم | شبکه اجتماعی و سلامت دخترانه

توضیحات

? لیوم یک شبکه اجتماعی دخترونه است که میتونی بدون اینکه خجالت بکشی سوالاتتو از بقیه دخترا بپرسی یا راجع به علایقت پست منتشر کنی، بدون اینکه نگران باشی که قضاوت بشی!

اینجا با دختر هایی آشنا میشی که درکت میکنند و شبیه به تو هستند. حرف های مشترک زیادی داری و البته لیوم امنه و فقط دخترونه ست.

دوستی هایی که با درک کردن و درک شدن شکل میگیره باعث میشه تا حالت بهتر باشه و زندگی سالم و بهتری داشته باشی.

اما ...

لیوم یک پریود ترکر هم دارد. تقویم پریودی، یکی از برنامه هاییه که هر خانومی باید اون رو داشته باشه?‍♀️

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی لیوم همه هدفش اینه علاوه بر سلامتی روحی و روانی که واست رقم میزنه، کنار دخترایی که به کمک لیوم باهاشون دوست میشی، حسابی حالت بهتر بشه?

لیوم بانو یک تقویم پریودی فارسی و تقویم مدیریت قاعدگی هست که علاوه بر محاسبه تاریخ قاعدگی و روزهای پریودی ، سیکل و چرخه پریودی و روزهای تخمک گذاری و کلی امکانات دیگه هم داره?

ویژگی های برنامه:

اپلیکیشن مدیریت قاعدگی لیوم liom سیکل و چرخه قاعدگیت رو خیلی راحت محاسبه می‌کنه و اصلاً نیازی نیست نگران ندونستن طول سیکل و چرخه قاعدگیت باشی.

? به کمک اپلیکیشن مدیریت قاعدگی لیوم بانو میتونی پریودیت رو خیلی راحت مدیریت کنی و اجازه ندی نظم زندگیت رو بهم بریزه.

?لیوم در کنار این که یک تقویم پریودی فارسی هست و اطلاعات دقیق پریودی و قاعدگی رو بهت میده تقویم بارداری هم هست ،چون به روزای تخمک گذاریت دسترسی داری،و میتونی برای بارداری یا پیش گیری از اون اقدام کنی.

? به کمک لیوم می‌تونی همیار عشقت رو از حال و احوالت تو روزای سخت پریودی با خبر کنی، تا بیشتر از همیشه تو این روزها همیاریت کنه.

? لیوم یک شبکه اجتماعی دخترونه هست که میتونی سوالات مربوط به پریودی یا سلامتی رو هم اونجا بپرسی


تغییرات نسخه اخیر

اضافه شدن تنظیمات جدید

اضافه شدن صفحه ی دسته بندی ها

اضافه شدن نوتیف چت

بهبود عملکرد اپلیکیشن

حل مشکلات گزارش شده


توسعه دهنده

دیاکو ارزش آفرینان جوان