لوگو عکس پرینت

عکس پرینت

5
تصاویر عکس پرینتتصاویر عکس پرینتتصاویر عکس پرینتتصاویر عکس پرینتتصاویر عکس پرینت

توضیحات

برخی از امکانات این نسخه:


اضافه شدن تقویم پوستری


اضافه شدن فتوبوک سایز ۱۵×۱۵ سانتیمتر


اضافه شدن فتوبوک سایز ۳۰×۳۰ سانتیمتر


اضافه شدن قالب‌های متنوعی از چیدمان‌های مختلف عکس در محصول تخته‌شاسی


اضافه شدن قالب‌های متنوعی از چیدمان‌های مختلف عکس در محصول مگنت


اضافه شدن امکان انتخاب درگاه پرداخت بانکی از بین چند درگاه مختلف


بهبود UI و UX


رفع ایرادات گزارش شده


و...


با اپلیکیشن عکس‌پرینت آسان چاپ کنید! عکس‌پرینت اولین و بزرگ‌ترین سرویس چاپ آنلاین عکس روی محصولات متنوع مانند کاغذ عکس، فتوبوک، شاسی، مگنت، تقویم، ماگ، پوستر و... در ایران است. با عکس‌پرینت عکس‌های‌تان را به سلیقه خودتان آسان و آنلاین برای چاپ روی محصولات مختلف طراحی کنید و درب منزل تحویل بگیرید.


با عکس‌پرینت چه کارهایی می‌توانم بکنم؟ با عکس‌های‌تان خاطرات را ماندگار کنید. با عکس‌های‌تان خانه را تزئین کنید. با عکس‌های‌تان هدیه‌های بی‌نظیر بسازید.


عکس‌هایم را در اپلیکیشن عکس‌پرینت چگونه چاپ کنم؟ محصول موردنظرتان را در اپلیکیشن انتخاب کنید. عکس‌ها را از گوشی موبایل، تبلت یا حساب اینستاگرام خود انتخاب و آپلود کنید. سفارش چاپ دهید و درب منزل تحویل بگیرید.


چرا عکس‌پرینت؟ بیش از ۱۵ سال سابقه فعالیت در حوزه تجارت الکترونیک، حفظ حریم خصوصی با به‌کارگیری نیروهای متخصص خانم، چاپخانه اختصاصی به همراه تجهیزات پیشرفته چاپ، فرایند نیمه خودکار چاپ با حداقل فعالیت دستی، اختصاص فضای ابری برای آپلود و مدیریت تصاویر، تنوع محصولات، ضمانت ۱۰۰٪، کیفیت، پشتیبانی تلفنی مشتریان، بسته‌بندی محکم و امن، چاپ ۲۰.۰۰۰.۰۰۰+ عکس و ارسال به ۵۵۰+ شهر


توجه داشته باشید تمامی عکس‌ها با حجم اصلی آپلود می‌شوند تا با بهترین کیفیت چاپ شوند، به همین دلیل در مراحل سفارش کمی صبور باشید.


Website: www.axprint.com


Instagram: www.instagram.com/axprintcom


Telegram: www.t.me/axprint


Phone: ۰۲۱-۶۶۰۶۶۰۴۹


تغییرات نسخه اخیر


  • رفع ایرادهای گزارش شده


توسعه دهنده

عکس پرینت