لوگو آوا

آوا

5
تصاویر آواتصاویر آواتصاویر آواتصاویر آوا

توضیحات

استاد زبان انگلیسی رضا آرش نیا یکی دیگر از اساتید برجسته آموزش زبان انگلیسی در ایران است که این روزها از محبوبیت فوق العاده ای در نزد دوستداران زبان انگلیسی برخوردار است.


رضا آرش نیا که بیشتر استاد زبان انگلیسی آنلاین نامیده می شود توانسته است با تولید و ارائه کلیپ های ویدیویی آموزشی در زمینه آموزش زبان انگلیسی و سایر متدهای سمعی و بصری و همچنین بهره گیری از تکنیک های آموزش زبان انگلیسی به موفقیت های چشمگیری در این زمینه دست پیدا کند.


کلیپ های آموزشی انتشار یافته از این استاد زبان انگلیسی در اغلب شبکه های اجتماعی با استقبال فراوانی از جانب مبتدیان و سایر علاقه مندان زبان انگلیسی مواجه شده است.


روان سازی مکالمه در نزد این استاد زبان انگلیسی و نیز تکیه بر روش های ساده و جذاب توانسته است نام وی را در ردیف معروفترین اساتید این رشته قرار دهد. رضا آرش نیا را می توان جوانترین استاد زبان انگلیسی نیز نامید.


وی متولد سال ۱۳۷۰ در شهرستان خوی می باشد و استعداد خودش را از همان دوران کودکی با شرکت در دوره های مختلف یادگیری زبان انگلیسی شکوفا کرده است.


وی فارغ التحصیل رشته زبان انگلیسی بوده و به جرات می توان گفت کلیپ ها و متدهای آموزشی این استاد زبان انگلیسی یکی از پرطرفدارترین کلیپ ها در اینترنت به شمار می رود. رضا آرش نیا را باید استاد زبان انگلیسی پیشرو در زمینه آموزش آنلاین زبان به شمار آورد. قطعا در آینده از این استاد زبان انگلیسی نخبه بیشتر خواهیم دید و شنید.


تغییرات نسخه اخیر

تکمیل منو کناری

تکمیل جزئیات فروشگاه و کانال آموزشی

امکان علاقه مندی دوره های آموزشی


توسعه دهنده

وسام