لوگو خشکشویی آنلاین واشمن

خشکشویی آنلاین واشمن

تصاویر خشکشویی آنلاین واشمن تصاویر خشکشویی آنلاین واشمن تصاویر خشکشویی آنلاین واشمن تصاویر خشکشویی آنلاین واشمن تصاویر خشکشویی آنلاین واشمن

توضیحات

واشمن پلتفرم آنلاین خدمات خشکشویی با بیش از نیم قرن سابقه حضور در بازار سنتی تبریز است.

واشمن فعالیت خود را از شهر تبریز آغاز کرده است و فرآیند خدمات بر روی این بستر کاملا آنلاین بوده و تجربه ای بی نظیر از سرعت، اطمینان و شفافیت در خدمت رسانی را شاهد خواهید بود.

ما واشمن را با این هدف و انگیزه آغاز کردیم تا چالشهای پیش روی مشتریان اعم از قیمت گذاری، فرآیند های نا مشخص و خدمات ضعیف را بر طرف سازیم و جایگزین مناسبی برای سیستم های سنتی خشکشویی باشیم.

جایگزینی که ؛ در میان حجم زیاد کارهای روزمره زندگیتان در کنارتان باشد و تنها با لمس صفحه تلفن همراهتان این خدمات را انجام می دهد.

ما بر این باوریم که هر فردی این حق را دارد تا آراسته و تمیز دیده شود.
واشمن چگونه کار می کند؟

پس از نصب نرم افزار و وارد شدن به محیط اپلیکشن می توانید به صورت کاملا سریع با استفاده از دسته بندی های موجود خدمات مورد نیاز خود را انتخاب کنید و بعد از تعیین زمان و مکان دلخواه شما،به دو صورت آنلاین یا پرداخت در محل پرداخت نمایید.

سفیر های واشمن به صورت رایگان آنها را از شما دریافت نموده و بعد از انجام مراحل (اتو، خشکشویی، تعمیر و ...)، مجدداً در زمان و مکان مد نظرتان؛ تحویل شما می دهند.
امکانات واشمن :


استفاده آسان و سریع


قیمت های مناسب


دریافت و تحویل رایگان در محل


سرویس اکسپرس (تحویل در کمتر از ۲۴ ساعت )


امکان ارسال عکس از نرم افزار برای موارد نیازمند به کارشناسی


امکان پرداخت آنلاین یا در محلارتباط با ما:


آدرس سایت www.washmanapp.com


آدرس اینستاگرام washmanapp_com@


تغییرات نسخه اخیر

اضافه شدن عکس خدمات.

توسعه دهنده

هادی پورقلی