لوگو ثناطب

ثناطب

تصاویر ثناطبتصاویر ثناطبتصاویر ثناطبتصاویر ثناطبتصاویر ثناطب

توضیحات

فروشگاه محصولات درمانی گیاهی و محصولات زناشویی اصل


شرکت ثناطب با چندین سال سابقه خدمت رسانی در ارائه محصولات زناشویی این بار قدم را فراتر گذاشته و در عرصه تولید محصولات گیاهی درحال درمان انواع بیماری‌های صعب العلاج میباشد و لذا هدفمند در این راستا گام برداشته و رضایت مشتریان را درسرلوحه انجام وظایف انسانی مجموعه شرکت گماشته بلکه درانجام امر خدمت رسانی در راستای سلامت افراد قدمی کوچک بردارد تنتان به ناز طبیبان محتاج مباد.


توسعه اینترنت, روشهای خرید ما را به کلی دگرگون کرده است. منافع موجود در خرید اینترنتی هر روز، تعداد بیشتری از مردم را به تجربه آن و ایجاد تغییر در الگوهای متداول خرید ترغیب می کند. بعد از تجربه دیجی‌کالا، خرید اینترنتی بیشتر با سرعت زندگی مدرن همگام شد و توانست خود را با روحیات و نیازهای رو به رشد مشتریان هماهنگ کند. در حالیکه مشغله های روزانه فرصت لذت بردن از اوقات فراغت را کاهش داده است، صرف زمان های طولانی برای انجام سفرهای درون شهری و خرید نیازهای روزانه معنای خود را از دست می دهد.


آنچه در فرصت اوقات فراغت برای افراد در اولویت قرار می گیرد، تفریح، آموزش، ورزش، لذت بردن از علایق شخصی و رفع خستگی‏‏های روزانه است. همه این عوامل افراد را مجاب به استفاده از روش های نوین مانند مراجعه به یک فروشگاه اینترنتی در کمترین زمان برای انجام فعالیت هایی وقت گیر گذشته می کند، تا قبل از نیکی استایل فرآیند استقبال مشتریان از نیکی کالا ثابت کرد این روش از زندگی مورد علاقه طیف عظیمی از افراد است .

تغییرات نسخه اخیر

بهبود گرافیکی

بهبود روند خرید

اضافه شدن منوی دسته بندی

اضافه شدن وبلاگ

و ...

توسعه دهنده

zefa