لوگو  باسا | Baasa

باسا | Baasa

تصاویر  باسا | Baasaتصاویر  باسا | Baasaتصاویر  باسا | Baasa

توضیحات

اپلیکیشن شبکه اجتماعی و هواداری است که می توانید با استفاده از آن تمام خدمات مورد نیاز روزانه خود را با کمترین هزینه و در سریعترین زمان دریافت کنید.

در اپلیکیشن باسا دست شما برای انتخاب همه چیز باز است. از چت با دوستان و تماس تصویری و ارسال فایل های حجیم تا پرداخت کرایه تاکسی و خرید بلیط هواپیما . . . تازه!! تمام این خدمات با ۶۵ درصد ترافیک اینترنت در اختیار شماست.


امکانات اپلیکیشن باسا !!

خونه همه سپاهانی ها :اپلیکیشن سپاهان یه اپلیکیشن هواداریه با کلی اتفاقای خوب برای هواداران طوفان زرد آسیا

تماس تصویری و صوتی رایگان : شما می‌توانید تو اپلیکیشن باسا با سایر افرادی که اپلیکیشن باسا دارند تماس صوتی و تصویری امن برقرار کنید.

کانال و گروه : با چند کلیک گروه بسازید و از دورهم بودن با دوستان یا خانواده تان لذت ببرید. یا کانال بسازید و کسب و کارتان را به همه معرفی کنید.

خدمات پرداخت: دیگه لازم نیست برای پرداخت قبض کلی وقت برای مراجعه به بانک یا باز کردن اپ های مختلف هدر بدید. تو اپلیکیشن باسا خیلی راحت می تونید همزمان که در حال چت کردن هستید تمام قبوض خودتون رو هم پرداخت کنید؛ حتی قبض جرائم رانندگی!!

کیف پول: با کیف پول اپلیکیشن باسا دیگه نگران انتقال پول نخواهید بود. به راحتی میتوانید برای همه پول واریز کنید. تازه!! این کیف پول خیلی راحت و یا یک کلیک نقد میشه.

آژانس مسافرتی اختصاصی: راحت ، ارزان، سریع و در هر ساعت از شبانه روز خرید اینترنتی بلیط پروازهای داخلی، پروازهای خارجی، اتوبوس و قطار ، رزرو اینترنتی هتل ‌های سراسر ایران را انجام دهید و ...

تاکسی آنلاین: فقط با چند کلیک و در سریعترین زمان تاکسی آنلاین بگیرید که مس تونید برای صرفه جویی در هزینه ها از بسته های سفر ۱،۳ و ۷ روزه استفاده کنید

بازی و سرگرمی: تو اپلیکیشن باسا کلی بازی جذاب و محبوب وجود داره که می تونید زمان های خالیتون رو با این بازی ها پر کنید و لحظه های جذابی رو برای خودتون بسازید.

فیلم و موسیقی: دیگه لازم نیست برای شنیدن موزیک یا دیدن فیلم کلی وقت برای پیدا کردن فیلم و موسیقی که دوست دارید هدر بدید. تو اپلیکیشن باسا بهترین فیلم ها و موسیقی ها مناسب با تمام سلیقه ها وجود داره. فقط کافیه اپلیکیشن باسا رو باز کنید و وارد صفحه فیلم و موسیقی بشید؛ به همین راحتی!!

فضای ابری نامحدود : بدون محدودیت نوع فایل و یا حجم در فضای ابری خود فایل هایتان و یا مطالب خودرا آپلود کنید و در هر کجا به آنها دسترسی داشته باشید.

تغییرات نسخه اخیر

-

توسعه دهنده

baasa