لوگو ایتوک

ایتوک

5
تصاویر ایتوکتصاویر ایتوکتصاویر ایتوکتصاویر ایتوکتصاویر ایتوک

توضیحات

با ایتوک، تفریح کن و پول دربیار‌

امروزه شبکه‌های اجتماعی مختلف، با امکانات گوناگون و جذاب؛ از توجه زیادی در سراسر دنیا برخوردارند. اپلیکیشن ایتوک (eitook) نیز یک شبکه اجتماعی ایرانی است؛ که تمرکز اصلی آن بر روی تولید محتوای با کیفیت می‌باشد و برای تشویق کاربران خود مشابه یوتیوب از یک سیستم درآمدزایی حرفه‌ای بهره‌مند می‌باشد. این برنامه که شباهت زیادی به اینستاگرام دارد از قابلیت‌هایی نظیر اشتراک گذاری پست، استوری، سیستم لایو، چت، ویدئوکال و وویس‌کال، ارسال نظر، لایک و... برخوردار است.

یکی از مهم‌ترین قابلیت‌های این پلتفرم، که موجب برتری آن نسبت به سایر اپلیکیشن‌های مشابه شده است، قابلیت درآمدزایی، از طریق آن می‌باشد. شما می‌توانید با گذاشتن پست و استوری در پیج خود، در ازای تعامل کاربران مانند لایک،کامنت و حتی ویو، به طور مستقیم از ایتوک، کسب درآمد کنید و درآمد‌های حاصل از این فعالیت‌ها را به صورت هفتگی از حساب کیف‌پول ایتوک به حساب بانکی خود واریز نمایید.

یک روش دیگر برای کسب درآمد از طریق ایتوک، دعوت از دوستان است. شما می‌توانید با دعوت از افراد مختلف، از آنها بخواهید، که به هنگام ثبت نام در ایتوک، کد معرف شما را وارد نمایند. با این کار، علاوه بر هدیه معرفی فرد جدید، به ازای هر درآمد آن شخص در بستر ایتوک، مبلغی نیز به کیف پول شما واریز خواهد شد.

به طور کلی همه ما انسان‌ها در زندگی خود، روزمرگی‌ها و تفریحات خاصی داریم که روزانه بخشی از زمان خود را صرف انجام آنها می‌کنیم. شاید تا به امروز باورتان نمی‌شد که حتی می‌توان از طریق این کارها پول درآورد! اما اگر برخی از همین تفریحات خود را جدی بگیرید، می‌توانید آن را از طریق ایتوک، به یک منبع درآمد عالی برای خود تبدیل کنید و فراموش نکنید که شما تنها از طریق انجام کاری که به‌هرحال آن را انجام می‌دهید، درآمد خواهید داشت.


تغییرات نسخه اخیر

رفع خطا و بهبود عملکرد برنامه


توسعه دهنده

هلدینگ تجارت قرن بیست و یکم