لوگو WhatsApp Watusi Duplicate

WhatsApp Watusi Duplicate

تصاویر WhatsApp Watusi Duplicateتصاویر WhatsApp Watusi Duplicateتصاویر WhatsApp Watusi Duplicate

توضیحات

پیام رسان واتس‌اپ یک پیام رسان رایگان موجود برای آیفون و سایر تلفن های هوشمند است. واتس‌اپ از اتصال اینترنت گوشی شما (۴جی/۳جی/۲جی/اج یا وای‌فای) استفاده می کند تا به شما این امکان را بدهد که با خانواده و دوستان خود تماس بگیرید و یا پیام ارسال کنید. بجای استفاده از پیامک، به واتس‌اپ بروید تا پیام، تماس، عکس، فیلم و پیام‌های صوتی را رد و بدل کنید.


چرا از واتس‌اپ استفاده کنیم؟


بدون هزینه - واتس‌اپ از اتصال اینترنت گوشی شما (۴جی/۳جی/۲جی/اج یا وای‌فای) استفاده می کند تا به شما این امکان را بدهد که با خانواده و دوستان خود تماس بگیرید و یا پیام ارسال کنید. بنابراین نیازی به پرداخت هزینه برای ارسال پیام یا برقراری تماس صوتی ندارید.

* برای استفاده از واتس‌اپ نیازی به پرداخت حق اشتراک نیست.


چندرسانه ای - عکس، فیلم و پیام های صوتی را رد و بدل کنید.


تماس رایگان - با استفاده از قابلیت تماس واتس‌اپ، با دوستان و خانواده خود به صورت رایگان تماس بگیرید. حتی اگر آن ها در کشور دیگری هستند.

* واتس‌اپ از اینترنت گوشی شما بجای تماس از طریق سیمکارتتان استفاده می کند. (توجه : اینترنت سیمکارتتان ممکن است هزینه هایی را در بر داشته باشد. برای اطلاع از جزییات با اپراتور خود تماس بگیرید. همچنین شما توانایی تماس با استفاده از واتس‌اپ با شماره های اضطراری مانند ۱۱۰ و ۱۲۵ و ... را ندارید.)


گفتگوی گروهی - از گفتگوی گروهی با مخاطبانتان لذت ببرید و به آسانی با خانواده و دوستانتان در ارتباط باشید و از آنها با خبر شوید.


نسخه وب - شما می توانید از طریق مرورگر کامپیوترتان نیز از واتس‌اپ برای ارسال و دریافت پیام استفاده کنید.


بدون عوارض بین المللی - هیچ هزینه اضافی برای فرستادن پیام های بین المللی از طریق واتس‌اپ وجود ندارد. با دوستانتان در سراسر جهان چت کنید و از هزینه های ارسال پیامک بین المللی جلوگیری کنید.


به نام های کاربری و رمزهای عبور نه بگویید - چرا هنوز برای به خاطر سپردن و یادآوری نام کاربری و رمز عبور، به خودتان زحمت می دهید ؟ واتس‌اپ با شماره موبایل شما کار می کند. درست مثل پیامک. و با لیست موجود از مخاطبان شما یکپارچه می شود.


سریعا با مخاطبین خود ارتباط برقرار کنید - از دفترچه تلفن شما، برای برقراری ارتباط سریع و آسان، با آن دسته از مخاطبینتان که عضو واتس‌اپ هستند، استفاده می شود. بنابراین به حفظ کردن و وارد کردن دستی اطلاعات کاربری آنها، نیازی نیست.


پیام های آفلاین - حتی اگر اعلانی را از دست بدهید یا موبایل خود را خاموش کنید، واتس‌اپ پیام های اخیرتان را تا زمانی که دفعه ی بعد از برنامه استفاده کنید، ذخیره می کند.


و خیلی موارد بیشتر - اشتراک گذاری مکان، تبادل مخاطبان، تنظیم عکس پس زمینه و صدای اعلان سفارشی، ایمیل کردن آرشیو پیام ها، فرستادن همزمان یک پیام به چند نفر و موارد دیگر.


* ‌ اینترنت سیمکارتتان ممکن است هزینه هایی را در بر داشته باشد. برای اطلاع از جزییات با اپراتور خود تماس بگیرید.


ما همیشه از گوش دادن به شما هیجان زده می شویم. اگر بازخورد، سوال و یا نگرانی ای داشتید لطفا به ما اطلاع دهید. iphone-support@whatsapp.com


و یا در توییتر ما را دنبال کنید.

http://twitter.com/WhatsApp

@WhatsApp


توجه : واتس‌اپ یک برنامه ی تلفنی است. بنابراین آی‌پاد و آی‌پد را پشتیبانی نمی‌کند.


تغییرات نسخه اخیر

-

توسعه دهنده

WhatsApp Inc.