لوگو Trello: organize anything

Trello: organize anything

تصاویر Trello: organize anythingتصاویر Trello: organize anythingتصاویر Trello: organize anythingتصاویر Trello: organize anythingتصاویر Trello: organize anything

توضیحات

برنامه‌ Trello یک ابزار برای سازماندهی تسک‌ها و برنامه‌ی زندگی شما است که بین کابران سراسر جهان بسیار محبوب و پرطرفدار است. اگر یک فریلنسر هستید و یا به صورت دورکار در حال همکاری با شرکتی هستید، ترلو به شما کمک می‌کند تا بهتر بتوانید با هم تیمی‌های خود در ارتباط باشید و برنامه ریزی تسک‌ها را انجام دهید. هم اکنون شما هم می‌توانید با نصب آن به بیش از 35 میلیون کاربر ثبت نام شده بپیوندید و همه پروژه های خود را مدیریت کنید.


امکانات و ویژگی‌های برنامه Trello:


• رسیدگی به کارها

• برنامه ریزی و ایجاد تسک

• ایجاد فهرست و برچسب‌ها

• ایجاد ریمایندر

• اضافه کردن کارها در تقویم


اگر شما هم دوست دارید از یک برنامه‌ی کاربردی و معروف برای مدیریت تسک‌های خود استفاده کنید، ما به شما دانلود Trello برای آیفون را پیشنهاد می‌دهیم.


تغییرات نسخه اخیر

Card templates are now available on mobile!


- Looking to save precious time and bring structure your workflow? Card templates created on the web are now available in the Trello iOS app. Card templates allow teams to standardize cards on their boards. By adding Custom Fields or including key information that copies over from the template to a new card, you can build a seamlessly repeatable workflow that is clear and consistent.

توسعه دهنده

Trello, Inc.