لوگو ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬

ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬

تصاویر ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬تصاویر ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬تصاویر ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬تصاویر ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬تصاویر ToonMe – Cartoon Photo Edito‪r‬

توضیحات

تا حالا فکر کردید عکس های شما بصورت انیمیشنی به چه شکلی خواهند بود؟ شما با استفاده از Toonme به عنوان یک ویرایشگر حرفه‌ای عکس میتوانید به راحتی عکس‌های آیفونتان را به تصاویر انیمیشنی و کارتونی زیبا تبدیل کنید.
با استفاده از این برنامه کودک درونتان را فعال کنید و از خلاقیت‌تان کمک بگیرید تا بهترین عکس کارتونی را بسازید، Toonme با داشتن فیلترهای جذاب و الگوریتم پیشرفته خود این امکان را برای شما فراهم می کند که بتوانید عکس‌های خود را انیمیشنی کنید و به عنوان عکس پروفایل خود در شبکه‌های مجازی استفاده کنید.

ویژگی های جذاب اپلیکیشن محبوب Toonme:
- سادگی محیط برنامه
- وجود کادر های جذاب
- ایجاد افکت انیمیشنی بر روی تصاویر سلفی
- قابلیت تنظیم خروجی با حجم کم و یا متوسط

شما میتوانید آخرین نسخه برنامه toonme را از آی‌اپس برای آیفون دانلود کنید، از خودتان عکس بگیرید و در چالش اینستاگرامی شرکت کنید تا بهترین عکس کارتونی مشخص شود.

تغییرات نسخه اخیر

Oops, we have detected a tiny bug and now you need to update. No worries though, your app will be up and running again in no time. ;)

Also remember to stay TOONed and get your cartoons ready for Halloween! Find the scary-toon-death effects that match your style and personality.

توسعه دهنده

Informe Laboratories, Inc.