لوگو Road Trip Game - Survival

Road Trip Game - Survival

دریافت
تصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survivalتصاویر Road Trip Game - Survival

توضیحات

آیا می توانید از رانندگی طولانی در یک بیابان گرم جان سالم به در ببرید؟


یک روز خوب نامه را از مادرت دریافت کردی و او از تو می خواهد که او را ملاقات کنی. درست پس از خواندن نامه تصمیم گرفتید به دیدار او بروید و خود را برای سفر طولانی آماده کنید.


با تعمیر ماشین خود در گاراژ شروع کنید، ابزار و تجهیزات بقا را جمع آوری کنید زیرا خرگوش های زامبی و دیگر موجودات خزنده در صحرای داغ وجود دارند.


نحوه بازی:


ماشین خود را قبل از سفر قدرتمند بازیابی کنید. ماشین خود را با قلم مو در گاراژ بشویید سپس رنگ خشن ماشین را بمالید و در نهایت ماشین خود را با اسپری رنگ رنگ کنید.

قوطی بنزین را از گاراژ بردارید و ماشین خود را دوباره پر کنید، پس از پر کردن آن، قوطی روغن موتور را بردارید و به او غذا دهید زیرا ماشین شما دو سال است که توسط هیچکس رانندگی نمی‌شود و فراموش نکنید که آب خنک‌کننده را پر کنید. گرمای مسحور کننده در بیابان


خرگوش های زامبی به دنبال غذا هستند، فراموش نکنید که تفنگ و گلوله را از روی میز بردارید، در غیر این صورت در کمترین زمان شام خرگوش های گرسنه و وحشی خواهید شد.

مراقب سوخت، روغن موتور و خنک کننده آب خود باشید زیرا اینها در این بازی سفر جاده ای بقا بسیار مهم هستند.


در سفر خود جایگاه‌های سوخت و ساختمان‌های متروکه را خواهید یافت، آن ساختمان‌ها و جایگاه‌ها ممکن است موارد مفید و نجات‌دهنده‌ای برای شما داشته باشند.


رانندگی طولانی قطعا ارزشش را دارد زیرا ذهن شما را خالی می کند و به شما فرصتی می دهد تا مکان های جدید را کشف کنید.


برای اطلاعات بیشتر و به روز رسانی، با انجمن ماهی غول پیکر همراه باشید.


تغییرات نسخه اخیر
توسعه دهنده

Giant Fish