لوگو  Path of Giants

Path of Giants

دریافت
تصاویر  Path of Giantsتصاویر  Path of Giantsتصاویر  Path of Giantsتصاویر  Path of Giantsتصاویر  Path of Giants

توضیحات

"مسیر غول ها" یک بازی جذاب و پرهیجان به سبک معمایی است که مراحل چالش برانگیز و طراحی های خلاقانه آن، این بازی را به یکی از برترین های این سبک تبدیل کرده است.

بازی مسیر غول ها شما را در مسیری قرار خواهد داد که در آن ها شما باید سه دانشمند و کاشفی که برای یافتن نیروهای خاص و گنجینه های پنهان به کوهستان های یخی آمده اند را هدایت کنید. در هر مرحله از این بازی ماجراجویانه ای که پیش روی خود دارید نیازمند کار گروهی بین این سه کاشف برای حل کردن معما و رفتن به مراحل بعدی خواهید بود؛ پیروزی در این بازی بدون هماهنگی بین این سه کاراکتر و همکاری آنها امکان پذیر نیست.

هر مرحله از این بازی، با خلاقیت و دقت بسیار و با هدف ایجاد صحنه های جذاب و پرهیجان برای کاربران ساخته شده؛ این فضا حسی پر از آرامش را حین گشت و گذار در مناطق فراموش شده جهان که درون بازی قرار دارد برای شما ایجاد خواهد کرد.

خودتان را برای مسیری پر فراز و نشیب و چالش های جذاب آماده کنید؛ به برن، مچی و تاچ بپیوندید تا با کمک یکدیگر در کوه های یخ زده گشت و گذار و معماهای پیش رو را برای یافتن گنجینه پنهان درون بازی حل کنید.لازم به ذکر است که تقریباً تمام این معماها درون این بازی پازل های فیزیکی و منطقی ای هستند که برای انجام آن باید به اصول فیزیک رجوع کنید؛ به همین خاطر این بازی نسبت به بازی های پازلی مشابه کمی چالش برانگیز تر است.

قابلیت های بازی: • "مسیر غول ها" به تجربه کاربری بازیکنان این بازی بسیار اهمیت داده و آن را جز اولویت های خود قرار داده است.

 • فضای بازی با ترکیبی از موزیک های منحصر به فرد تجربه ای آرام و محیطی بی سروصدا را در اختیار شما قرار میدهد که در آن میتوانید به ذهن خود اجازه حل معماهایی که با آن مواجه شده اید را بدهید.

 • قابلیت بازی به عنوان سه کاراکتر درون بازی و همکاری برای حل معماها

 • استفاده راحت از کنترلرهای بازی برای حرکت و هدایت شخصیت های آن

 • جمع آوری گنجینه ها و اشیای قدیمی و پنهان درون بازی

 • دارای بیش از 50 معمای جداگانه در 13 مرحله از بازی

  ا- فزایش سطح دشواری بازی با پیشرفت و جلوتر رفتن بازی برای بازیکنان

 • دارای رابط کاربری متناسب برای فضایی دوستانه و خانوادگی به زبان های انگلیسی، فرانسوی، اسپانیایی، آلمانی، ایتالیایی، پرتغالی

 • ویژگی کوررنگی (Colorblind) : رنگ های کاراکترها بر اساس وضوح و دید بهتر درون بازی طراحی شده است.


تغییرات نسخه اخیر

○ 4 new levels - Winterfest DLC


○ Added landscape compatibility


○ Levels adjusted for landscape


○ Pinch to zoom and pan


○ Controller supported


○ Skippable cutscenes


○ Allows audio from other sources


○ Bug fixes


توسعه دهنده

Journey Bound Games Inc.