لوگو   Mobile Mouse Remote

Mobile Mouse Remote

1
تصاویر   Mobile Mouse Remoteتصاویر   Mobile Mouse Remoteتصاویر   Mobile Mouse Remoteتصاویر   Mobile Mouse Remoteتصاویر   Mobile Mouse Remote

توضیحات

شما با نصب این اپلیکیشن میتوانید آیفون یا آیپد خود را به موس و کیبورد بی‌سیم برای کامپیوتر تبدیل کنید. این برنامه کاربر را قادر می‌سازد تا با طی کردن یک فرآیند ارتباطی ساده و سریع، گوشی موبایل خود را به یک موس و کیبورد واقعی و بی‌سیم برای رایانه تبدیل کند. این برنامه می‌تواند گوشی موبایل شما را به یک وسیله ارتباطی بی‌سیم برای کنترل رایانه تبدیل کند تا بدین واسطه قادر باشید به ساده‌ترین شکل ممکن دستورات مختلف را در کامپیوتر خود به اجرا درآورید.

تنها کافی‌ست که گوشی موبایل، تبلت و کامپیوتر شما در یک شبکه مشترک باشند. در ادامه با اجرای این برنامه می‌توانید کلیه تجهیزات متصل به شبکه محلی را مشاهده کرده و دستگاه مدنظر خود را برای کنترل سیستم انتخاب نمایید. حتی در صورتی که این روش جواب نداد، نرم افزار فعلی برای شما یک کد کیو‌-آر (QR) را تولید می‌کند تا بتوانید با اسکن آن توسط گوشی موبایل خود، سریعا روند برقراری ارتباط این برنامه و گوشی موبایل خود را به انجام رسانده و از مزایای این برنامه بهره‌مند شوید.


تغییرات نسخه اخیر

- Added brightness, mission control, and launch pad buttons to the function keyboard (OS X only)


- Added support for encrypted communication to the server


- New, native Apple Watch app


- Added the ability to mask characters when typing. Ideal for entering passwords. (Just type the first letter, then tap the lock icon that appears, and continue to type)


- Fixed pro-presentation mode not always showing slides


- Added ability to hide album art


- Bug fi

توسعه دهنده

Mobile Mouse Remote