لوگو Microsoft Word|مایکروسافت ورد

Microsoft Word|مایکروسافت ورد

5
تصاویر Microsoft Word|مایکروسافت وردتصاویر Microsoft Word|مایکروسافت وردتصاویر Microsoft Word|مایکروسافت وردتصاویر Microsoft Word|مایکروسافت وردتصاویر Microsoft Word|مایکروسافت ورد

توضیحات

اپلیکیشن کاربردی Word به شما این امکان را می‌دهد تا فایل‌های خود را به راحتی و با سرعت بالا ایجاد و ویرایش کرده و پس از مشاهده، آنها را با دیگران به اشتراک بگذارید. شما می‌توانید با استفاده از این برنامه توانمند پردازش کلمه مایکروسافت، اسناد Office که به ایمیل شما ارسال شده‌اند را از طریق گوشی موبایل خود مشاهده، ویرایش و ارسال کنید.

با استفاده از برنامه Word دیگر مهم نیست کجا باشید زیرا دفتر کار شما با شماست. چه یک وبلاگ‌نویس باشید یا یک روزنامه‌نگار، مقاله‌نویس، دانشجو یا مدیر پروژه‌ای که با اسناد و مدارک سروکار دارد، برنامه Word به همان اندازه‌ای که به آن نیاز دارید به کارتان خواهد آمد و کاربردی خواهد بود.

با استفاده از این برنامه اسناد متنی تأثیرگذار، بلاگ، نامه یا رزومه بسازید و با استفاده از ابزارهای کارآمد این برنامه بهترین ورژن نویسندگی خود را به نمایش بگذارید.

همین حالا با دانلود Microsoft Office تجربه ‌منحصر به فردی از نویسندگی را تجربه کنید و اسناد و مدارک خود را با هرکسی که میخواهید به اشتراک بگذارید.

دیگر لازم نیست برای نوشتن یک متن کوتاه یا نامه از کامپیوتر استفاده کنید؛ بلکه با نصب این برنامه می‌توانید متون را به آسانی تایپ کنید. شما می‌توانید به حساب ابری خود دسترسی یابید و فایل‌های Word را در آن تغییر دهید.

ایجاد اسناد

- تکالیف، نامه‌ها، متون و پروژه های شخصی و کاری خود را با استفاده از طرح های زیبا و قالب‌های کاربردی این برنامه از سر بگیرید.

- با استفاده از قالب‌بندی و طرح‌بندی این برنامه ایده های خود را یادداشت کرده و آنها را به صورت کتبی بیان کنید.

- قالب ها و طرح های اسناد ثابت می‌مانند و در هر سیستمی عالی به نظر می رسند.

خواندن، نوشتن و ویرایش مطالب

- حالت خواندن به شما این امکان را می‌دهد تا اسناد طولانی ، نامه ها ، اسکریپت ها و موارد دیگر را به راحتی مطالعه کنید.

- نظر خود را درباره نوشته همکار یا هم‌کلاسیتان با گذاشتن کامنت در کنار جمله مورد نظر بیان کنید.

- در عین حال که شما و تیمتان در حال ویرایش و بهتر کردن مطالب هستید می‌توانید به نوشته های پیشین خود دسترسی داشته باشید و آنها را مرور کنید.

همین حالا Microsoft Word دانلود کرده و بهترین راه برای به اشتراک‌گذاری مدارک و نوشته ها از آی‌فون و آی‌پد خود را تجربه کنید.


تغییرات نسخه اخیر

This month’s update is bug fixes only.Did you know that with an Office 365 subscription, you can unlock the full power of Office across all of your devices? Find special offers in the app----

توسعه دهنده

Microsoft Corporation