لوگو Likee - Let You Shine ++

Likee - Let You Shine ++

1
تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++تصاویر Likee - Let You Shine ++

توضیحات

امکانات و ویژگی‌های نسخه آنلاک‌شده:

> ویدیو را بدون واترمارک ذخیره کنید

> زمان ضبط ویدیو را افزایش دهید

> حذف تبلیغات

> لایک و فالو را تایید کنید

> برنامه را با Face ID قفل کنید

Likee (لایک سابق) یک پلتفرم محبوب جهانی برای ایجاد و اشتراک گذاری ویدیوی اصلی است.


ابزار ویرایش فیلم کوتاه جلوه های ویژه جهان

با هزاران برچسب و فیلترهای جادویی موسیقی برای کمک به زنده شدن ایده ها. در لایک، همه می‌توانند با یک ضربه ساده ویدیوهای پرطرفدار بسازند و ستاره ویدیوی حلقه‌های اجتماعی خود شوند! حتی می‌توانید از ویژگی SuperMix برای ساختن یک ویدیوی پرفروش در چند ثانیه یا ساختن یک موزیک ویدیوی انحصاری در کمتر از یک دقیقه استفاده کنید! با جدیدترین ویژگی تعویض چهره با هوش مصنوعی FaceMagic، می‌توانید فوراً به هر سوپراستار یا نقش فیلمی که دوست دارید باشید!


محتوای بی‌شماری سرگرمی و دانش اصلی از سراسر جهان

شما نه تنها می توانید از ویدیوهای اصلی، موزیک ویدیوها و کلیپ های خنده دار Likers لذت ببرید، بلکه می توانید سریال های اکتشاف غذا، هک های زندگی و موارد دیگر را تماشا کنید! Likee با پشتیبانی از فناوری توصیه هوشمند پیشرو در جهان تضمین می‌کند که می‌توانید به سرعت محتوای جالبی را که دوست دارید کشف کنید!


یک ویدیوی کوتاه، پخش زنده و انجمن اجتماعی.

جوانان از سراسر جهان در Likee جمع می شوند تا با افراد جالب ملاقات کنند. شما نه تنها فرصتی برای ملاقات با ده ها میلیون نفر از افراد مشهور و هنرمندان با استعداد از سراسر جهان خواهید داشت، بلکه می توانید با جوانان شهر خود یا نزدیک خود دوست شوید!


یک پلتفرم پیشرو در جهان برای ایجاد ویدیو

در Likee، می توانید به سرعت تعداد طرفداران خود را افزایش دهید! Likee متعهد است که زمینه ای را برای سازندگان با استعداد ویدیو فراهم کند تا رشد شخصی خود را تسریع کنند. همه این شانس را دارند که محتوای ویدیویی با کیفیت بالا تولید کنند و در صفحه محبوب توصیه شوند، میلیاردها بازدید از ویدیو به دست آورند، از طریق ویژگی پاداش خالق کسب درآمد کنند، آموزش های حرفه ای را از برنامه سازندگان ما دریافت کنند و به سرعت به محبوبیت بعدی اینترنت تبدیل شوند!


ویژگی های برجسته • جلوه‌های ویژه کمیک فوق‌العاده در دسترس هستند که به شما امکان می‌دهند در زمان واقعی به یک شخصیت کمیک تبدیل شوید.

 • ویژگی های کاملا جدید آرایش + میکرو جراحی، که به شما امکان می دهد در چند ثانیه آرایشی عالی داشته باشید!

 • ابزاری با جلوه های ویژه بی شمار، هزاران برچسب و شکلک های جادویی، هر یک از سلفی های شما واقعاً منحصر به فرد به نظر می رسد!

 • فیلترهای جادویی موسیقی پیشرفته، موزیک ویدیوهای منحصر به فرد را با جلوه های ویژه در هماهنگی کامل با آهنگ موسیقی ایجاد کنید!

 • ویژگی های هوشمند مانند رنگ مو، سحر و جادو 4 بعدی، FaceMagic، Superpowers، به شما امکان می دهد فیلم های پرفروش را در تلفن همراه خود بگیرید!

 • SuperMix، سریع ترین ابزار تولید که عکس های شما را در چند ثانیه به فیلم های پرفروش تبدیل می کند!

 • FaceMagic، با 1 ضربه به یک سوپراستار تبدیل شوید! یک عکس تمام چیزی است که برای ایفای هر نقش سینمایی نیاز دارید!

 • Dubsmash، با مجموعه ای از فیلمنامه دوبله از محبوب ترین فیلم های جهان، می توانید ستاره هر فیلمی که می خواهید باشید!

 • لذت ببرید و دانش جدید را از تعداد بی شماری محتوای ویدیویی اصلی با کیفیت بالا بیاموزید! اکنون دنیای بزرگتری را کشف و به اشتراک بگذارید!

 • یک پلت فرم پخش زنده جادویی نوآورانه، با گیم پلی تعاملی منحصر به فرد و جلوه های هدیه ما چیز جدیدی را تجربه کنید.

 • از طریق ویدیوهای کوتاه با ویژگی "نزدیک" به سرعت با دوستان جدید در شهر خود آشنا شوید!

 • یک پلت فرم جهانی ایجاد ویدیوی کوتاه، که در آن همه فرصتی برای به دست آوردن محبوبیت، میلیاردها بازدید ویدیویی دارند و به سرعت تبدیل به حس اینترنت بعدی می شوند!


ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید! از سرگرمی بیشتر لذت ببرید!

فیس بوک: @likeeappofficial

اینستاگرام: LIKEE_OFFICIAL_GLOBAL


به حمایت LIKEE نیاز دارید؟ در صورت تمایل با تیم خدمات مشتری ما، Feedback@likee.video تماس بگیرید


تغییرات نسخه اخیر

.


توسعه دهنده

BIGO TECHNOLOGY PTE. LTD.