لوگو ++Instagram

++Instagram

4
تصاویر ++Instagramتصاویر ++Instagramتصاویر ++Instagramتصاویر ++Instagramتصاویر ++Instagram

توضیحات

اینستاگرام راهی ساده برای ضبط کردن و به اشتراک گذاشتن لحظاتی است که در جهان رخ می دهد. دوستان و خانواده خود را دنبال کنید تا ببینید آنها چه میکنند و حساب هایی را از سراسر جهان پیدا کنید که چیزهایی که شما دوست دارید را به اشتراک میگذارند. به اجتماعی متشکل از بیشتر از یک میلیارد نفر بپیوندید و خودتان را با به اشتراک گذاشتن تمام لحظه های روزمره تان ـ چه لحظات برجسته و چه هر چیزی که بین آنها اتفاق می افتد ـ نشان دهید.


استفاده از اینستاگرام برای:

- ارسال کردن عکس ها و ویدئوهایی که میخواهید در پروفایل خود داشته باشید. آنها را با فیلترها و ابزار خلاقانه ویرایش کنید و چند کلیپ را برای ساخت یک ویدئو ترکیب کنید.

- مرور عکس ها و ویدئوهای افرادی که شما آنها را دنبال کرده اید. به پست هایی که برای شما اهمیت دارند با لایک کردن و ارسال نظر واکنش نشان دهید.

- اشتراک گذاشتن عکس ها و ویدئوهای چندگانه (هر چقدر که می خواهید!) در استوری خود. به آنها با متن، ابزار طراحی و دیگر افکت های خلاقانه زندگی ببخشید. آنها پس از ۲۴ ساعت ناپدید می شوند و روی پروفایلتان ظاهر نمی شوند.

- با دوستانتان در لحظه به صورت زنده ارتباط برقرار کنید. پخش زنده به همراه یک دوست را امتحان کنید و پاسخ هایی که به استوری شما فرستاده شده است را به اشتراک بگذارید.

- در دایرکت به دوستانتان پیام های خصوصی بفرستید. برای آنها عکس ها و ویدئوهای موقت بفرستید و یا چیزهایی را که در اینستاگرام می بینید با آنها به اشتراک بگذارید.

- در نواری در بالای صفحه اصلی تان استوری و ویدئو های پخش زنده از کسانی که دنبال می کنید را تماشا کنید.

- در تب اکتشافات، عکس ها ، ویدئوها و استوری هایی که ممکن است دوست داشته باشید، را پیدا کنید و حساب های جدیدی را دنبال کنید.


تغییرات نسخه اخیر

bug fix

توسعه دهنده

Instagram, Inc.