لوگو Dubsmash - Videos for everyone

Dubsmash - Videos for everyone

تصاویر Dubsmash - Videos for everyoneتصاویر Dubsmash - Videos for everyoneتصاویر Dubsmash - Videos for everyoneتصاویر Dubsmash - Videos for everyone

توضیحات

با برنامه iOS ساخت دابسمش Dubsmash، شما یک فضای جذاب و متفاوت برای ساخت ویدیوهای ترند و بامزه دارید و می‌توانید بدون هیچ امکاناتی با صداهای خنده دار و به روز ویدیو بسازید و آن‌ها را با دوستان خود به اشتراک بگذارید. در این برنامه صدا، آهنگ و گاه صدای قسمت‌های کوتاهی از فیلم‌های ترند موجود است و شما می‌توانید آن‌ها را انتخاب کنید و همزمان با آن‌ لب خوانی کنید. اما نکته جذابی که درباره این برنامه هست، وجود زبان‌های انگلیسی و فارسی است و شما می‌توانید در آن فایل‌های صوتی جذابی که در ایران ترند هستند را استفاده کنید و با آن‌ها دابسمش بسازید.

امکانات و ویژگی‌های برنامه Dubsmash:

• ساخت دابسمش

• استفاده از فیلترهای مختلف روی ویدیوها

• به اشتراک گذاری ویدیوهای خود با دیگر کاربران برنامه

• استفاده از صداهای ترند فارسی برای دابسمش

• امکان جستجوی فایل‌های صوتی ایرانی و خارجی

این برنامه می‌تواند سرگرمی خوبی برای پرکردن اوقات فراغت شما باشد و به راحتی ساعت‌ها شما را سرگرم خود کند، اگر تا به حال از این برنامه استفاده نکرده‌اید، ما به شما پیشنهاد می‌کنیم تا با دانلود برنامه دابسمش برای ایفون، از این اپلیکیشن جذاب استفاده کنید و لذت ببرید. این برنامه آنقدر معروف و محبوب است که ممکن است شما قبلا از آن استفاده کرده باشید، اگر دوست دارید می‌توانید تجربه خود را در این زمینه بعه دیگر کاربران هم به اشتراک بگذارید.


تغییرات نسخه اخیر

- we also fixed some bugs related to iOS 14 and improved video quality on certain devices affected.

توسعه دهنده

Mobile Motion GmbH