لوگو یونید | سامانه درخواست کالا و خدمات

یونید | سامانه درخواست کالا و خدمات

تصاویر یونید | سامانه درخواست کالا و خدمات تصاویر یونید | سامانه درخواست کالا و خدمات تصاویر یونید | سامانه درخواست کالا و خدمات تصاویر یونید | سامانه درخواست کالا و خدمات

توضیحات

سامانه هوشمند درخواست کالا و خدمات | یونید | Uneed

اپلیکیشن یونید یک شبکه تعاملیه که به افراد کمک میکنه با صرف هزینه و زمان کمتر، تمامی نیازهای کالایی و خدماتی خودشون رو برطرف کنن.
-------------------------------------------------------------------------------------------
صاحبان کسب و کارهای مختلف و افراد جامعه در دو سوی این اپلیکیشن قرار گرفتن. از طرفی هر کسی که خدماتی ارائه میده ، خودش می‌تونه مشتری هم باشه. ارتباط کسب و کارها و کاربران در یونید به این صورته که صاحبان کسب و کار در هر مکانی می‌تونن کاملا رایگان و به صورت نامحدود از محصولات یا خدماتی که دارن آگهی بذارن.

از طرف دیگه کاربران با دیدن آگهی‌های منتشر شده در اطراف خودشون یا حتی در کل شهر و یا با ثبت درخواست، با صاحبان کسب و کارهایی که میتونن نیازهاشون رو برطرف کنن وارد گفتگو و مبادله میشن.

چی نیاز داری در یونید

یکی از مهمترین قابلیت‌های یونید ثبت درخواست در مورد خدمت یا محصول مورد نظر مشتریان در قسمت چی نیاز داری هستش. شما به عنوان یک کاربر میتونید با توجه به محل زندگی‌ و نیازی که دارید، درخواست خودتون رو در اپلیکیشن یونید ثبت کنید و کسب و کارهای نزدیک شما، محصولات و خدمات‌شون رو متناسب با نیاز شما بهتون ارائه میدن.

فقط عکسشو داری؟ | ارسال عکس یک بار برای همه

در اپلیکیشن یونید شما به راحتی میتونید با قرار دادن یک عکس و توضیحاتی که در مورد اون عکس میدونید، نیاز خودتون رو جستجو کنید و کسب و کارهای مرتبط با شما گفتگو میکنن تا بتونید به اون کالایی که میخواید برسید.

تو یونید کسب و کارتو بساز | کمیسیون صفر

در اپلیکیشن یونید، میتونید خیلی راحت کسب و کارتون رو بسازید و درآمدتون رو بدون اینکه بابت درخواست ها کمیسیونی پرداخت کنید چندین برابر کنید. تو یونید برای خودتون فروشگاه دارین و میتونین خیلی راحت آمار بازدید آگهی هاتون رو ببینید. 

تو یونید رایگان آگهی بزار 

یکی دیگر از مهمترین ویژگی های یونید رایگان و نامحدود بودن تعداد پست ها، درخواست ها و سایر خدمات این اپلیکیشن است. مشتریان می توانند تمامی نیازهای روزمره خود را در یونید برطرف کنند بدون اینکه هزینه ای برای آن ها داشته باشد و از طرف دیگر هم صاحبان کسب و کار می توانند حساب های کاربری متعددی داشته باشند و در هر کدام رایگان پست یا آگهی منتشر کنند. 

جستجوی نزدیک ترین کسب و کارها | یونید

وجه تمایز یونید با اپلیکیشن های مشابه، اینه که مشتریان بر حسب نیازی که دارن به دنبال کسب و کارها میگردن و نیازی نیست که کسب و کارها به دنبال مشتری باشن. با ثبت درخواست‌های مختلف مشتریان، هر کسب و کاری روزانه با درخواست‌های زیادی مواجه میشه و میتونه مشتری‌های خودش رو شناسایی کنه و محصول یا خدمت مورد نظر رو به این افراد ارائه بده.

چت یونید | رقیب تلگرام

مشتریان و کسب و کارها در یونید بدون هیچ واسطه و رایگان با هم در ارتباط هستن و گفتگو میکنن. مشتریان این فرصت رو دارن که پیشنهادات و قیمت‌های مختلف رو بگیرن، باهم مقایسه کنن و نهایتا بهترین رو انتخاب کنن.

وصل شدن به مسیر یاب ها با یونید

یکی از قابلیت های یونید اینه که تمام خدمات مورد نیاز کاربران رو برحسب مکان روی نقشه نمایش میده و این قابلیت به کاربران میده تا نزدیک ترین کسب و کارها به خودشون رو به راحتی پیدا کن و با مسیر یاب به راحتی موقعیتشون رو پیدا کنن.

شبکه تعاملی | ثبت کامنت و نظر در یونید.

از اونجایی که این روزا شبکه‌های اجتماعی طرفداران زیادی داره ، یونید تونسته با استفاده از این بستر به ارتباط بیشتر بین کسب و کارها و مشتریان کمک کنه؛ کاربران یونید همه افراد جامعه اعم از کسب و کارها و خریداران کالا و خدمات هستن. شما تو یونید می تونید نظرات و تجربیات خودتون در مورد هر محصول رو بنویسید.

 حساب شخصی و حساب کسب و کار |‌ یونید

یکی دیگه از قابلیت‌های یونید، اینه که هر کاربر میتونه به راحتی هم حساب شخصی داشته باشه و هم حساب کسب و کار. این قابلیت باعث میشه تا شما خیلی راحت هم کسب و کارتون رو مدیریت کنید و هم میتونید با حساب شخصیتون از بقیه خرید کنید.

در حال حاضر اپلیکیشن یونید تمامی مراکز استان های کشور عزیزمان را پوشش می دهد و در آینده ای نزدیک شهرستان های تابعه تحت پوشش این مجموعه قرار خواهد گرفت.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
نظر شما چیست؟

یونید رو نصب کنید و نظر خودتون رو برای ما ارسال کنید. مطمئن باشید در اولین فرصت نظرهای شما رو میشنویم و سعی میکنیم بهتر بشیم. 

شماره تماس پشتیبانی: 45536-021

خرید و فروش کالا / چی نیاز داری؟ / ثبت رایگان آگهی / جستجو با عکس / کمیسیون صفر  

تغییرات نسخه اخیر

یونید کاربران:

- امکان ثبت آگهی برای تمامی کاربران
- امکان ثبت جزئیات بیشتر بر روی درخواست ها
- امکان استفاده از حالت شب و روز
- طراحی جدید صفحه حساب کاربری
- بهبود راه های ارتباط با ما ( امکان چت با پشتیبانی در اپ )
- رفع برخی ایرادات و بهبود عملکرد نرم افزار
- بهبود روند ثبت درخواست جدید (چی نیاز داری؟) - بهبود روند ثبت نام و ثبت کسب و کار جدید - صفحه اعلانات
- امکان پاسخ (ریپلای) با تصویر و صوت به تمام پیام ها
- امکان حذف پیام ها در گفتگو (چت)
- امکان ثبت تصاویر در ابعاد مختلف در گفتگو (چت)
- امکان مشاهده نشست های فعال
- امکان گزارش مشکل بر روی آگهی ها و کسب و کار ها
- رفع ایرادات و بهبود عملکرد نرم افزار

یونید برای کسب و کار ها:
- امکان درج آگهی به صورت کاملا رایگان
- ارتقا صفحه گفتگو با مشتریان
- بهبود ارتباط با واحد پشتیبانی
- اصلاح رابط کاربری پیگیری آگهی
- اصلاح رابط کاربری تنظیمات و دریافت اعلانات
- امکان مشاهده آمار بازدید آگهی ها توسط کسب و کار ها
- امکان ثبت تصاویر در ابعاد مختلف
- امکان حذف کسب و کار

توسعه دهنده

عرش