لوگو مسیرو

مسیرو

دریافت
5
تصاویر مسیرو تصاویر مسیرو تصاویر مسیرو تصاویر مسیرو تصاویر مسیرو

توضیحات

می دانیم که ما تنها اپلیکیشن در زمینه حمل و نقل عمومی تهران  نیستیم اما قطعا تنها اپلیکیشنی هستیم که به ویژه در بی آرتی به صورت آفلاین مسیریابی می کند .

به راحتی و با خاموش کردن اینترنت همراه ، مبدا و مقصد دلخواه را وارد کنید ، طی چند ثانیه دهها هزار مسیر ممکن ، آنالیز می شود و بهترین مسیر ممکن چه در بحث مترو و چه بی آر تی به مسافر نمایش داده خواهد شد . در تلاشیم همیشه با به روز رسانی های به موقع به شما کمک کنیم که هنگام استفاده از حمل و نقل عمومی در تهران ،  احساس خوشایندی داشته باشید .

مسیرو ، با ۲ امکان فوق العاده و منحصر به فرد دیگر ، سعی کرده هوای کاربران و مسافران شهرستانی را داشته باشد ، کسانی که به هر دلیلی به تهران می آیند و قصد استفاده از حمل و نقل عمومی تهران را دارند ، اما موقعیت مکانی ایستگاه ها را نمی دانند .

امکان اول گزینه « ایستگاه نزدیک»

در این امکان ، کاربر یا مسافر در هر جایی از تهران که قرار داشته باشد ، می تواند دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای مترو و همچنین دو تا از نزدیک‌ترین ایستگاههای بی آر تی نسبت به خود را با محاسبه فاصله ببینید .

امکان دوم ، «گزینه اعلان صوتی مقصد در بی آرتی» :

ایستگاه های مترو اغلب از سیستم اعلان صوتی مقصد برخوردارند ، اما بی آرتی این امکان را ندارد و حتی مسافران تهرانی هم اغلب نگران رد شدن اتوبوس از ایستگاه مورد نظر هستند چون بعضی مواقع حتی با وجود بلد بودن مقصد مورد نظر و آشنایی قبلی با آن منطقه ، ازدحام جمعیت مانع این می شود که مسافر بتواند بیرون اتوبوس را مشاهده کند و ببینید آیا به مقصد رسیده است یا خیر؟

با فعال کردن سیستم اعلام صوتی مقصد در این نرم افزار ، به هیچ‌وجه نگران از دست دادن ایستگاه مقصد خود نباشید . در فاصله دویست و پنجاه متری مقصد ، این هشدار صوتی را دریافت خواهید کرد که « به مقصد نزدیک می شوید» .

در مورد ایستگاه های مترو هم بیان دو نکته ، ضروری به نظر می رسد .

اول اینکه بعضی مواقع برای یک مبدا و مقصد وارد شده در مسیریابی آفلاین مترو ، چهار مسیر قابل ارائه هست . مسیرو  سعی میکند مسیری را به کاربر پیشنهاد دهد که کمترین ایستگاه تعویضی را داشته باشد .

دوم اینکه : هر از مدتی بخصوص در خط ۷ شاهد افتتاح یک ایستگاه جدید در مترو خواهیم بود ، ما تصمیم داریم  همزمان با افتتاح آن ایستگاه ، اپلیکیشن را بروزرسانی کرده و امکان استفاده از آن ایستگاه در اپلیکیشن مسیرو  را در همان روز برای کاربران فراهم کنیم .


این اپلیکیشن  در دو نسخه اندروید و ios در اختیار شما هموطنان عزیز قرار می گیرد.


استفاده از این اپلیکیشن کاملاً رایگان است و هیچ گونه ارتباطی با سازمان خاصی ندارد .


حتماً نظرات شما را در مورد مشکلات نرم افزار و احیانا امکانات درخواستی را در به روز رسانی های بعدی مدنظر قرار می دهیم .


لطفاً با ایمیل با ما در تماس باشید.


تغییرات نسخه اخیر

مسیریابی افلاین بی آر تی و مترو

امکان نمایش ایستگاه های نزدیک مترو و بی آر تی به کاربر

سیستم اعلان صوتی رسیدن به مقصد

بهبود الگوریتم مسیریابی مترو

بروزرسانی ایستگاه‌های افتتاح شده


توسعه دهنده

Mehhhdi