لوگو  دیجی استایل | Digistyle

دیجی استایل | Digistyle

5
تصاویر  دیجی استایل | Digistyleتصاویر  دیجی استایل | Digistyleتصاویر  دیجی استایل | Digistyleتصاویر  دیجی استایل | Digistyleتصاویر  دیجی استایل | Digistyle

توضیحات

فروشگاه اینترنتی دیجی استایل که یک تجربه منحصر به فرد بعد از دیجی کالا است، یکی از بزرگ‌ترین و جامع‌ترین مراکز آنلاین عرضه پوشاک با کیفیت است. در دیجی استایل تمامی کالاهای مرتبط با پوشش، با کیفیتی مطلوب و کم‌نظیر و با قیمتی مناسب ارائه می‌شود.

تیم دیجی‌استایل تمام تلاش خود را کرده است تا محصولاتی را که به مشتریان عرضه می‌کند، علاوه بر تناسب با معیارهای ایرانی و اسلامی، زیبایی و اصالت را هم به همراه داشته باشد. تمامی محصولات این سایت از جمله لباس، کفش، زیورآلات، لوازم آرایش و سلامت، در نهایت دقت و با تلاش متخصصان تیم دیجی استایل انتخاب شده و در اختیار خریداران قرار گرفته اند.

یکی از اهداف اصلی فروشگاه اینترنتی مد و لباس دیجی‌استایل در کنار برطرف کردن نیاز خرید لباس و خرید کفش و اکسسوری، سریع و مطمئن اینترنتی، معرفی و عرضه کالاهای فاخر ایرانی با کیفیتی کم نظیر و طراحی به روز است. در این راستا سعی شده تا با فروش محصولات تولید داخل کشور مانند اناربن، خانه مد راد، هورشید، تچر، پانیسا، مکث، پاتن چرم، آر ان اس، شهر چرم، هاترا، گالری آرتمیس، چرم مشهد، آنو جین و... در این سایت خریدی مطمئن در کمترین زمان برای خریداران تضمین شود. در کنار تمام محصولات ایرانی شناخته شده و با کیفیت، سعی شده تا با نگاهی دقیق و موشکافانه به فرهنگ و سبک زندگی ایرانی و اسلامی، دیجی‌استایل بعد از تجربه، کار و شناخت سلیقه مشتریان در دیجی‌کالا به این نتیجه رسید محصولات شرکت‌های خارج از ایران هم در کنار تولیدات ایرانی قرار گیرند تا با مقایسه محصولات داخلی و نمونه‌های مطرح جهانی، بتوانید بنا بر سلیقه خاص خود، تجربه‌ای به یاد ماندنی از خرید اینترنتی داشته باشید.

تغییرات نسخه اخیر

برای این نسخه جدید از اپلیکیشن دیجی‌استایل مسیر جدیدی از توسعه محصول رو شروع کردیم که نسبت به قبل پیشرو و پربازده‌تره. در همین راستا، اپلیکیشن دیجی‌استایل بازطراحی شده، تجربه کاربری بهبود پیدا کرده، عملکرد اپلیکیشن بهینه‌تر شده و باگ‌های زیادی رفع شدن. امیدواریم با این مسیر جدید، یه خرید لذت‌بخش‌تر رو برای شما رقم بزنیم.This new version of the Digistyle application will take us on a more advanced and productive path of product development that will hopefully make your purchase an enjoyable one.


The Digistyle application has been redesigned, the user experience has been improved, the application's performance has been optimized, and many bugs have been fixed!

توسعه دهنده

دیجی کالا