لوگو دوربین مداربسته

دوربین مداربسته

تصاویر دوربین مداربسته تصاویر دوربین مداربسته تصاویر دوربین مداربسته تصاویر دوربین مداربسته تصاویر دوربین مداربسته

توضیحات

از خرید کردن لذت می‌برید؟ شاید هم تنها دلتان می‌خواهد در مغازه‌ها بگردید و تماشا کنید. اما شاید شما هم وقت این کار را نداشته باشید. می‌توانیم همه‌ی این کارها را به‌صورت آنلاین انجام بدهیم. جالب‌تر اینکه همه‌ی محصولات، بررسی‌های تخصصی دارند. می‌توانیم به‌راحتی مناسب‌ترین کالا را انتخاب کنیم، خیلی سریع آن‌ را بخیرم ضمانت بهترین کیفیت و بهترین قیمت هم برخوردار شویم. در هر کجای کشور عزیزمان که زندگی کنیم، با تحویل اکسپرس، خریدهایمان را برایمان ارسال می‌کند. برنامه‌ی موبایل ، این فروشگاه آنلاین بزرگ را همیشه و همه‌جا همراهمان نگه می‌دارد. می‌پرسید، امکانات که برنامه‌ی موبایل دارد چیست؟


با این برنامه می‌توانیم تجربه‌ی خریدی ساده، هوشمند و مطمئن داشته باشیم. همه جا می‌توانیم محصولات را بررسی کرده، انتخاب کنیم و بخریم. می‌توانیم اطلاعات دقیقی درباره‌ی کالاهای موجود پیدا کنیم. می‌توانیم پرداخت خریدمان را به روش‌های مختلف مثل آنلاین و یا هنگام دریافت انجام دهیم.


تغییرات نسخه اخیر

رفع مشکل نمایش لیست های عمودی محصولات در صفحه اصلی

رفع مشکل نمایش دسته بندی کاستوم محصولات

رفع مشکل نمایش صفحه انتخاب دامنه

اگر از قابلیت چند دامنه‌ای استفاده نمیکنید لیست دامنه‌ها را خالی کنید و دامنه‌های تعریف شده را حذف کنید٬ با حذف دامنه‌ها دیگر صفحه انتخاب دامنه در شروع اپلیکیشن دیده نمیشود.


توسعه دهنده

شرکت روش اندیشه مطلق