لوگو حسابداری پارمیس همراه

حسابداری پارمیس همراه

3.5
تصاویر حسابداری پارمیس همراهتصاویر حسابداری پارمیس همراهتصاویر حسابداری پارمیس همراهتصاویر حسابداری پارمیس همراهتصاویر حسابداری پارمیس همراه

توضیحات

حسابداری پارمیس همراه، حسابداری شخصی و خانوادگی باید بدونیم پولی که درمیآریم کجا داره هزینه میشه...

با پارمیس میتونیم حسابدار خودمون و خانواده باشیم. میتونیم علاوه بر ثبت درآمدها و هزینه ها، مانده بانک ها و صندوق ها را هم داشته باشیم. میتونیم اعضای خانواده را تعریف کنیم تا متوجه شویم برای هر فرد چه هزینه هایی کردیم.

اگر چک میدیم و یا میگیریم پارمیس اونها را کامل مدیریت میکنه. با امکان ثبت وام ها دیگه اقساط فراموش نمیشه و برای کنترل بهتر میتونیم برای هزینه ها و درآمد ها بودجه تعریف کنیم که نگران هزینه های اضافی نباشیم و درآمدهای کم کنترل و مدیریت شوند. ریز امکانات برنامه در زیر اومده، ما در پارمیس تمام تلاشمون را کردیم که بهترین را در اختیار کاربران قرار بدیم که نظرات خوب کاربران هم نشون میده که در این امر موفق بودیم.

در ضمن پارمیس همراه دارای نسخه iOS هم هست و با افتخار اولین اپ بین المللی ایرانی با پشتیبانی از زبانهای انگلیسی و عربیه. پارمیس تاکنون افتخارات زیادی داشته که برخی از اونها، کسب تندیس سرآمد و لوح افتخار در هشتمین جشنواره رسانه های دیجیتال از سوی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و نرم افزار برگزیده هشتمین ، نهمین و دهمین جشنواره وب و موبایل ایران به انتخاب مردم است.

ممنون که پارمیس همراه را انتخاب، نصب و به دیگران معرفی میکنید. در کانال پارمیس همراه میتوانید آموزش های حسابداری پارمیس همراه را ببینید.


برخی از امکانات حسابداری پارمیس همراه:

اطلاعات پایه تعریف انواع حسابها در سه سطح هزینه ها ودرآمدها

تعریف اشخاص و ارتباط با دفتر تلفن بدهکاران و بستانکاران بانک ها و حسابهای بانکی صندوق و کیف پول ها

وام ها، دارایی ها و بدهی ها مدیریت هزینه ها و درآمدهای اعضای خانواده

مدیریت چک ها و اسناد دریافتنی و پرداختنی بودجه بندی هزینه ها و درآمدها

پشتیبانی از سه زبان (فارسی٬ انگلیسی و عربی)

در برنامه پشتیبانی از تقویم (شمسی٬ میلادی و قمری)

در برنامه انتخاب واحد پولی (ریال، دلار، یورو، پوند، درهم، دینار و ...)

عملیات ثبت کلیه دریافت ها بصورت نقد و چک (نقد و بانک، بدهی و تسویه و ...)

نگهداری و مدیریت موجودی بانک ها و صندوق ها مدیریت کامل چک ها (دریافتنی و پرداختنی)

ثبت هزینه ها و درآمدها مدیریت چک های نزدصندوق، در جریان وصول، خرج شده و وصول شده ثبت کلیه پرداخت ها بصورت نقد و چک (هزینه ها، بدهی ها و ...)

نسبت دادن هر یک از دریافت ها و پرداخت ها به یکی از اعضای خانواده مدیریت چک ها (اسناد پرداختنی)

با قابلیت سررسید پاس و یا عدم پاس نمودن چک ها با قابلیت بروزرسانی موجودی حساب بانک ثبت وام ها و اقساط دریافتی و پرداختی با قابلیت تعیین نوع کارمزد قسط در دو حالت ساده و پیشرفته قابلیت ثبت وام هایی که خرج نموده اید و در حال پرداخت قسط آن می باشید

قابلیت ثبت همه ی اقساط فقط با تعیین تاریخ اولین قسط و تعداد اقساط امکان وصول اقساط با قابلیت کسر از حساب خاص ثبت بودجه برای هر حساب هزینه و درآمد با قابلیت تخصیص کف و سقف برای هر یک از آنها گزارشات گزارش ترازنامه ی آزمایشی گزارش صورتحساب ها و نمایش ریز گردش هر یک از حسابها با امکان خروجی به اکسل ارائه مانده


حسابهای هزینه و درآمد به صورت نموداری گزارش جمع هزینه ها تا ریز هر یک از هزینه ها گزارش جمع درآمدها تا ریز هر یک از درآمدها گزارش مانده حسابها با قابلیت نمایش و مرور مانده هر سرفصل حساب تا سرفصل انتهایی گزارش از عملکرد و مانده های مرتبط با هر یک از اعضای خانواده، مانند هزینه های انجام شده برای هر یک از اعضا، درآمدهای کسب شده هر یک از اعضای خانواده و... ارائه ی نمودار درآمد و هزینه گزارش از دفترچه اقساط وام های دریافتی و پرداختی نمایش لحظه ای وضعیت بودجه ها و نمایش کسری و یا اضافی هر بودجه امکان مدیریت و ارسال فایل های خروجی اکسل( ایمیل، Dropbox و...) پشتیبانی پشتیبانی از طریق تیکت بروزرسانی های مداوم و افزودن امکانات جدید پشتیبان گیری خودکار و همچنین بصورت دستی مدیریت فایل های پشتیبان و ارسال آنها با بلوتوث، به Dropbox، ایمیل و ... بازیابی بانک های اطلاعاتی پشتیبان گیری امکان تنظیم رمز برای ورود به نرم افزار، تغیییر اندازه نوشته ها و فونت برنامه و... نرم افزار حسابداری پارمیس همراه از سری محصولات موبایل شرکت فناوری اطلاعات پارمیس تولیدکننده نرم افزار های جامع حسابداری و مالی پارمیس با شعار "از خانه ای کوچک تا کارخانه ای بزرگ با نرم افزارهای مالی پارمیس" (شخصی، فروشگاهی، شرکتی، تولیدی، خدماتی و سازمانی) است که به همت متخصصان پارمیس و با کوله باری از دانش مالی و نرم افزاری بگونه ای طراحی شده است که علاوه بر سادگی و کارایی نرم افزار، استانداردهای حسابداری نیز در آن لحاظ شده است.


تغییرات نسخه اخیر

رفع مشکلات گزارش شده توسط کاربران


توسعه دهنده

پارمیس همراه